Igor Isanovic Photography FB fun page

Igor Isanovic Photography FB fun page

IGY

Član
Vidim popularno u zadnje vrijeme predstavljanje fotografa, pa reko da se i ja predstavim :icon_biggrin:

do sad moje radove mogli ste pratiti na

www.igorisanovic.com

te na mom fb profilu, no od sada to mozete pratiti i na mojoj fun page stranici putem facebook-a

https://www.facebook.com/IsanovicPhotography?ref=hl

Hvala za ulazak i uzivajte u fotografijama :cool:

P.S. da napomenem, da ako neko zeli bilo koju od mojih fotografija ili zeli nesto posebno moze mi se slobodno obratiti, nudim rad velikih ako ne i najvecih printova u Sa i regiji sto na canvasu (platno) sto na foto papiru, naravno tu je i uramljivanje i montaza po zelji, do sad sam ukrasio mnogo domova sa svojim fotografijama, zasto ne i vas?
 
Administrator
da si bliže, pa da sarađujemo. Ti slike pravi, a ja cu ramove :lol:

Naravno za fotke samo najbolje rijeci;)
 
Član
Druze fotkam i ja amaterski i sve to, ali tvoje fotke *____* Svaka ti čast, i samo naprijed! ;)
 

IGY

Član
pioneer_09 je napisao(la):
da si bliže, pa da sarađujemo. Ti slike pravi, a ja cu ramove :lol:

Naravno za fotke samo najbolje rijeci;)

Jbg nije to neka para da se jebemo sa dostavama :D razmisljao sam ja i o tebi i saradnjom sa tobom, trebat ce mi uskoro neke flase gravirati sitnice neke vec odavno te imam u mislima :cool:

KenCho je napisao(la):
Druze fotkam i ja amaterski i sve to, ali tvoje fotke *____* Svaka ti čast, i samo naprijed! ;)

hvala ;)

zlajaaa je napisao(la):
To nije igy, to je aparat od 5000€ :lol:

pa sad post ti bas i nije na mjestu, cinjenica je da imam nesto iznad tvoje navedene sume opreme, no radio sam fotke slicnih kvaliteta i prije ;)
dobru fotografiju pravi oprema, a kvalitetnu fotograf ;)

BaXRS4 je napisao(la):
Svaka čast Igore.

tnx :cool:


btw hvala i ostalima na podrsci imao sam bar 10 novih lajkova na stranici :D:D:D
 
Član
svaka cast igy,pratio sam tvoje radove jos od ranije a posebno mi se svidjaju slike koje si pravio sa vec legendarnom ibizom;)
samo naprijed...........
 

IGY

Član
hvala svima :)

Edo znas da mi nije do lajka al hajd kad vec ima nek se nadze koji :cool: tnx ;)
 
Legend
nista ne valja , sve bez veze .... :D
salim se naravno druze , postao si perfekcionista
sjecam se prije par godina kad si poceo , .... tuning show gradiska je bila .... 1000d i evo do kojeg nivoa si stigao nevjerovatno
svaka cast , evo prelistao sam sve na website-u
koristio si onda 550d , sta je sad u pitanju ?
 
Član
Ja bih rekao obrnuto dobru fotografiju pravi fotograf, a kvalitetnu oprema. Bilo kako bile tvoje su najkvalitetnije koje sam imao prilike da vidim na fb, samo napred! ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
nista ne valja , sve bez veze .... :D
salim se naravno druze , postao si perfekcionista
sjecam se prije par godina kad si poceo , .... tuning show gradiska je bila .... 1000d i evo do kojeg nivoa si stigao nevjerovatno
svaka cast , evo prelistao sam sve na website-u
koristio si onda 550d , sta je sad u pitanju ?

mislim da sad koristi 7d :cool:
 
Top