Idemo u Baraz!!!!!

Idemo u Baraz!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
5min do kraja tekme, vodimo 2-0...Dzeko i Vedad kraljevi su proradili...ulazak u baraz je neminovan...mogu samo reci da sam izuzetno ponosan na ove momke...imamo ekipu koja moze daleko dogurati nadam se...svaka vam cast momci samo naprijed..

Go Bosna Go:cool:
 
Član
Nazalost nisam mogao pratit tekmu na poslu nikako tako da je livescore bio prisutan al bez obzira srce je ko tepsija :)

Svaka cast momci :cool::cool::cool::cool:
 
Član
aBda idemo, ali hrvati su u teskoj poziciji, kako vidim Ukrajina ce pobjediti Englesku...:icon_rolleyes:
 
Član
Teska im je situacija skroz..englezi lagano se shepure...nije im to potrebno uopste tako da...tesko..steta ali boze moj..
 
Član
Svaka cast Dijamanti! Samo da nas zrij* hoce posluziti fino jos! :cool::cool::cool:

Zao mi hrvata ali sta ces, to je sve nogomet!
 
Član
Svaka cast momcima....napokon da i mi budemo ponosni sto smo Bosanci i Hercegovci sto se tice fudbala...
Ciro majstore.....

OooooooOOOOoooooooOOOOOOOOooooooooo...................:cool::cool::cool::cool:
 
Član
rsa2s7.jpg
 

BiT

Član
Oleeeeeeeeeee!! Svaka cast Ciri i momcima!!:cool::cool::cool::cool::cool:
A Hrvati izgleda ispadose, jbg steta!
 
Član
Bez ĆIRE ovo bi bila još jedna u nizu od nemogućih misija... Čovjek je donio vedrinu i radost u reprezentaciju... Zato i jesmu tu gdje jesmo :cool:[/i]
 
Član
BOOOOSNA JE SAMPION OOOOOO BOOOOSNA JE SAMPION OOOOOOOOO..........svaka cast lavovi.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top