Ideje?

Ideje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ne znam ajmo ljudi sa idejama... unutrasnjim dekorom bilo ...sta ...haman mi svi ganjamo da auto sljasti s vana ... da komsija vidi i zavidi ... slabo nesto radova na unutrasnjosti... bar po temama...imal ko kakvu ideju da je djaba a dobro :D ...
 
Član
hehehehe ma nema se para za unutrasnjost!Samo mp3 cd i dosta eventualno kakva sjedista hebo ostalo
 
Putovanja.ba
Administrator
Jarane imamo mi ideja i volimo i enterijer srediti ali nema nista dzaba.
 
Član
Pod prvo, skidaj kuglu i stavi neku mocniju.
Ako neces da ti se deru sjedista stavi presvlake, imas kod autopijace prodavnicu rade presvlake po mjeri tako da im mozes reci da ti stave sve na presvlake ( od oznaka ) sto hoces.
 
Član
ja bi u puntu definitivno radio te presvlake neke mocne i sto kaze moja jaran mjenjac da ti ne bude ko kod juge i mozda volan al je jebeno sto nes imat onda zracni jastuk
 

IGY

Član
kako nema tema, eno ja raspisao temu o farbanju sata, a u unutrasnjosti sve sto je bilo sijalica ja sam zamijenio diodama i neonkama, ali sve u stilu da ne sljasti i nebije u oci
 
eh ovako,po meni sta se da uraditi "unutra"
-DIY farbanje komandne(ali samo kvalietnim bojama,i zna se postupak za to)
-DIY aluminijski tepih "za pod noge",hahaha
-mozda neonkice ispod nogu ali da se pale samo kada se vrata otvore
-DVD naravnoooo
-presvlake----samo autotex pazaric
-papucice
-rucica mjenjaca i rucne
-promjenja "cajgera"(ne znam jel se tako kaze) i osvjetljenja


Eh to je za unutrasnjost za sta ja znam da se radi ali ima jos isgurno.,..ne valja sve ali moze se fino uraditi...samo treba na kombinaciju boja paziti...ali ne znam zasto to tebe zanima kada su na puntu zatamnjena stakla:)
 
Član
ono djabe zjb :) je bila ... a za svjetlo cito sam igy svaka cast :) al stvarno pa zar nema 3 puta manje tema i uopste postova za enterijer... nego exterijer :))?
kod mene : promjene papucice, skracen mjenac, alu tepih :) interesantna su mi ta svjetla uradit ce se nesto samo da se nadje vremena :)
zna li neko gdje mogu naci onog lima istog materijala kao sto je alu tepih.. imam par ideja da izrezem pa montiram ?...
 
Putovanja.ba
Administrator
Znam sta mislis, mocno to izgleda ali neznam gdje bi mogao naci, pogledaj u OBI-u
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top