I need information !!!

I need information !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
jojo je napisao(la):
ma buraz ja cu to gledat tamo oko sptembra pa vidjet cemo nekazem da necu malo pregledat sta ima al ono kadet ima malo prednosti al ako naletim na nes fino pogledat cu ima vremena a i ganjam jos neki poso pa ako bude to  i prime me za stalno onda idu odma ove druge opcije

znam kontam ja tebe al nije samo kadet i golf ima jos auta za male pare sminkica a brza
 
Član
a znam ja prije jedno mjesec na auto pijaci ka tamo honda prelude 2.0 2800 KM al joj treba farbanje joj nas koja zvjerkica pravo dobar
 
Administrator
Fele je napisao(la):
nissmo je napisao(la):
razmisli ti o 205 bila je jedna na dobrinji siva 1.6 gti cabrio 15" trazio covjek 2000 al spustio bi on jos


Valja li sta ovo za mene?

ne znam svidja li ti se ja sam vozio 205 cabria dvije godine auto je ludo pravo 1.6 gti oo 90ks brzi od golfa gti obicnog,a ovaj na dobrinji je bio dobar sve ispravno jedan blatobran ruzno ofarban i to je sto sam ja vidio
 
Putovanja.ba
Administrator
jel to ovaj model? Kakav mu je krov jel sve uredu?

205.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Auuu Samire, pa trebo bih to pogledati onda. Meni je ovaj lijep pravo, a ja mislim da to i ne trosi puno, ja sam ipak student :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Gdje rece, na Dobrinji jel? I jel ti znas tog covjeka. Da odem pogledati auto.
 
Administrator
potrazit cu ti sutra br. momak radi u Centru u policiji a stari mu je vozao auto
 
Administrator
meni se svidio ima nekih gluposti al nista ozbiljno za ulagati vrijedi ga pogledati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top