I ja Una malko radio

I ja Una malko radio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel dođe ljeto odma počneš nešta čaprkat...
attachment.php

Et tako i ja... napokon poslušao vaše savjete pa najprije ošpricao felge...
Bile owwwwake...:icon_confused:
attachment.php

a sad su vec kultura, lagano....;)[attachment=6066]
Sljedeća stvar je bilo spuštanje, tj brusilicu u ruke i ožeži po oprugama:icon_eek::icon_eek::icon_eek:, pa nek priča ko šta hoće, nevalja ovo ono.. meni odlično:D. I ew na kraju kako je sve to ispalo, ma biti će još slika;)... pozz:icon_exclaim:

[attachment=6067][attachment=6068]
 
Član
Felge su sad 13 put ljepse, a rokno si ga taman, samo sto su ti amortizeri garant obicni ostali :)
Kupi barem onih guma sto se stave u opruge, sto ne daju opruzi da se sabije do kraja.
 
trizex je napisao(la):
Felge su sad 13 put ljepse, a rokno si ga taman, samo sto su ti amortizeri garant obicni ostali :)
Kupi barem onih guma sto se stave u opruge, sto ne daju opruzi da se sabije do kraja.

i sta je dobio tim? sto se tice stabilnosti samo gore...jedino ako mu para guma, pa da ne para...inace ima da skace ko jarac u svakom slucaju...:lol:
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Felge su sad 13 put ljepse, a rokno si ga taman, samo sto su ti amortizeri garant obicni ostali :)
Kupi barem onih guma sto se stave u opruge, sto ne daju opruzi da se sabije do kraja.

i sta je dobio tim? sto se tice stabilnosti samo gore...jedino ako mu para guma, pa da ne para...inace ima da skace ko jarac u svakom slucaju...:lol:

Pa da, o grebanju i govorim. Inace, mogao je cvaknut opruge recimo za krug umjesto za dva, a dodatno skratiti amortizer da ga se zadrzi u podrucju rada, i eventualno reparirati ih, umjesto kupovine novih da budu tvrdji. Ma ima kombinacija more, samo zavisi sta hoces da postignes :)
 
Član
Jedan krug sam skratio opruge, a gume su mi 165/65/14 tako da propadaju u blatobran u potpunosti, tj nema grebanja ni kad je natovaren. a naprijed cu morati još malo da odrežem... valjda su malo veče opruge nego zadnje??? Malo je tvrđi na velikim rupama ali je 100X stabilniji a i ljepše izgleda, što jest-jest. Gdje mogu kupiti te gumice??? koliko su para odprilike, ja bi to odmah uzeo...
 
Član
ja placao 1.5 km komad na pijaci, objasnio ciki s autodijelovima sta hocu i on mi to prodao :) A da, obicno naprijed sijeces vise krugova nego nazad ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
ja placao 1.5 km komad na pijaci, objasnio ciki s autodijelovima sta hocu i on mi to prodao :) A da, obicno naprijed sijeces vise krugova nego nazad ;)

Dobro si... pijaca... ja zaboravio. Idem u nedjelju odma u Sarajevo, valjda nađem:icon_rolleyes: Hvala:icon_exclaim:;)
attachment.php
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top