Hyundai Veloster: nova fotografija

Hyundai Veloster: nova fotografija

Član
20110105012814_photo_0.jpg


Novi Hyundai model zvanično će biti predstavljen sledeće nedelje, na salonu NAIS, koji počinje 10. januara. Spekulacije da će vozačeva strana automobila imati samo jedna vrata, kao kod kupea, a druga strana dvoja vrata, dobijaju na značaju posle nove fotografije...


Ovakvo rešenje, moglo bi biti izabrano kako bi se omogućio lakši pristup zadnjem delu automobila. Na fotografiji možemo videti i atraktivan dizajn felni (verovatno prečnika 18"), a vidi se i deo dinamično dizajnirane instrument table, kao i nasloni prednjih sedišta.

20110105012814_photo_2.jpg


Nedavno nam je južnokorejski proizvođač predstavio i kratak promo video, na kojem možemo videti samo prednji deo automobila, odnosno pad LED svetlosnih elemenata.

Pod haubom će se naći agregati sa direktnim ubrizgavanjem goriva u cilindar: 1.6 od 140 konjskih snaga i verovatno 1.6 Turbo, koji razvija respektabilnih 200 KS. Ovim informacijama možemo dodati i vest da će novi Hyundai biti opremljen i menjačem sa duplim kvačilom, pa možemo slobodno reći da će Veloster biti potpuno spreman za borbu sa konkurencijom (nije poznato da li će u ponudi biti i hibridni model).
 
ako zelite ove iidenticne informacije na jednom mjestu imate autoblog.rs.
za neorginalnog postera:
cudi me da nisi dosad dobio ban.
 
Član
leoncupra je napisao(la):
ako zelite ove iidenticne informacije na jednom mjestu imate autoblog.rs.
za neorginalnog postera:
cudi me da nisi dosad dobio ban.


jesi dosadan vise i ti i taj autoblog trebo si ti ban popast. Samo da znas blogeru ovo nije sa autobloga j*bem te glupa
 
Član
Pa i dpower kopira sa autobloga, šta fali da imamo sve na jednom mestu, negde se vesti moraju naći, ne mogu se izmisliti.
 
Član
al ajd da ja kopiram s autobloga nisam htio zato sto d power s tog kopira ja uzimam s drugog sajta
 
Član
Kakve veze ima odakle tko kopira. Vijest se stavlja na forum da se čita i KOMENTIRA.

leoncupra: Stvarno čovječe. Zar je ovo tako teško shvatiti? :icon_eek:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kakve veze ima odakle tko kopira. Vijest se stavlja na forum da se čita i KOMENTIRA.

leoncupra: Stvarno čovječe. Zar je ovo tako teško shvatiti? :icon_eek:

sta se sve nece procitat ovdje,, mozda leoncupra hoce da im preotme posao:D
 
Top