Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Hyndai Coupe

Tiburon je išao na zatezanje bora;)
Custom made Angel Eyes by Liga...
[attachment=3595]
[attachment=3596]
[attachment=3597]
[attachment=3598]
[attachment=3599]
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Daj mi reci kolike si felge stavio na njega, obično mu serijski stave premale...
 
Član
RE: Hyndai Coupe

wigen je napisao(la):
Daj mi reci kolike si felge stavio na njega, obično mu serijski stave premale...

Na njemu su 16-ke stock. Na model sa 2.7 v6 motorom, fabrički idu 17-ke.
U planu su 17 i na mog;)
 
Legend
RE: Hyndai Coupe

Nikola je napisao(la):
Extra coupe.Puno bolji sa angel eyes.
Liga svaka cast extra uradjeno

Ma Cupe me makina i bez tog zatezanja bora... :D:D:D

@ Nikola - A znas li da je i tvoj bio na zatezanju kod mene, prije nego sto si ga kupio...

Drug moj... sretno u daljnjim radovima... :):):)
 
RE: Hyndai Coupe

kao sto vec rekoh angel eyes odlicno legli:cool:nego imam jedno pitanje...koliko vidim da farovi su obojeni nekom crnom bojom, ili se to samo meni cini:icon_question:ako jesu zanima me kakva je boja u pitanju?htjela sam nesto slicno da radim pa moram malo da se i raspitam:icon_biggrin:
 
Član
RE: Hyndai Coupe

djavolica je napisao(la):
kao sto vec rekoh angel eyes odlicno legli:cool:nego imam jedno pitanje...koliko vidim da farovi su obojeni nekom crnom bojom, ili se to samo meni cini:icon_question:ako jesu zanima me kakva je boja u pitanju?htjela sam nesto slicno da radim pa moram malo da se i raspitam:icon_biggrin:

Farovi su matirani običnim crnim sprejom...
Uostalom kontaktiraj Ligu, on će ti sve objasniti ili uraditi.
Pozz;)
 
RE: Hyndai Coupe

Tiburon je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
kao sto vec rekoh angel eyes odlicno legli:cool:nego imam jedno pitanje...koliko vidim da farovi su obojeni nekom crnom bojom, ili se to samo meni cini:icon_question:ako jesu zanima me kakva je boja u pitanju?htjela sam nesto slicno da radim pa moram malo da se i raspitam:icon_biggrin:

Farovi su matirani običnim crnim sprejom...
Uostalom kontaktiraj Ligu, on će ti sve objasniti ili uraditi.
Pozz;)

hvala na informaciji:icon_smile:eek:n ce to svakako i raditi, pa reko da vidim je li i to on radio ili si ti...cekam jos uvijek far da nabavim pa da mu dam posao u ruke:icon_biggrin:ne mogu nigdje da nadjem far sto sam razbila:icon_evil:
 
Član
RE: Hyndai Coupe

Naručene su i Tiburon/Tuscani amblemi drito iz Koreje:)
712c9df.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top