hyundai coupe

hyundai coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo nekoliko slika kakvo je bilo auto i kako sad izgleda a jos malo pa pocinju i novi radovi.
 
Član
Lijepo odradjeno mada felne izgledaju ili jesu premalene a unutrasnjost ista :icon_question:
 
Član
felge su i pomeni male ali kad sam kupovo jedva sam nasao i ove 16" ali za neko vrjeme ce poceti i radovi pa idu distanceri i izvlacenje blatobrana pa mislim da ce izgledati malo bolje. a sto se tice unutrasnjosti i jos nekih propustenih sitnica na na spoljasnjom izgledu poceo da pravim auto ali u skoplju a prije nekolko mjeseci sam se preselio u sarajevo pa su mi svi radovi propali ali pocece za neko vrjeme.

sad ce i cetvrta nijansa zelene osim ako ne naletim na neku bolju boju :icon_smile:
 
Član
jeste koreanac ali jebiga izbrzo nisam vidio da ima i folder za ostala vozila kako sam vidio japanska vozila odma sam tamo uso.:icon_confused:
 
Član
Uhh kako valovito izgleda (U POZITIVNOM SMISLU)
E sad (pozitivne kritike) nadam se da ces ih tako i shvatiti:Felne su male (ovaj model je preljep samo kad vi se moglo vece)
i ovaj spojler mi nekako ne ide pogotovo ova slika odzada kad pogledam kako je sav u "valovima" a on.
Sve u svemu, mnogo fin cupe i nadam se da ti svaki dan izmami osmjeh.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top