Hyundai Coupe...Vasa misljenja i iskustva?

Hyundai Coupe...Vasa misljenja i iskustva?

Član
Uskoro imam namjeru da se pocastim novom vozilocom...
A nemam nikakvog iskustva sa Hyundai vozilima a ovaj Coupe mi se linijom svidio...
Pa et ako moze par rijeci onih koji su imaki iskustva sa ovim vozilom i onih koji znju nesto vise o njemu...Da li je kvarljivo vozilo,odrzavanje i tako te osnovne stvari...
Najvise bi volio iskustva iz prve ruke....
Da napomenem da se radi o modelu iz '98. godine?
Unaprijed hvala!
 
Član
Jedini problem za koji ja znam kod tog mk1 coupea je problem sa korozijom. Vozio sam se u 2.0 modelu, neverovatno je brz! Valjda zato sto je lagan, sta znam. Sto se tice kvarljivosti cuo sam da su jako izdrzljiva vozila i da nema nekih problema sa njima. (sve sto ti pricam nije iz prve ruke, ali je vozio jedan drug pa ga je nazalost havarisao) Inace je bio prezadovljan! I ja sam skoro hteo da kupim jednog ali je bio dosta truo na zadnjim rubovima i sajtnama i odustao sam...
 
Član
Evo informacija iz prve ruke :):):) ja sam imala hyundai coupe g2 i poslije toga g3 koji jos uvijek vozim ...sto se tice iskustva sa tim automobilima nema nikakvih problema jedina obaveza je da mu obezbjedis gorivo i da ga vozis. Barem je kod mene tako bilo,osim redovne zamjene ulja i filtera nista drugo nisam radila
 
Član
Mogu ti reći da su to "sipaj , vozi" auti , samo što kaže Dellas obrati pažnju na limariju , znaju po zadnjim rubovima korozirat .
 
Top