Hyundai Accent

Hyundai Accent

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E,da i ja malo predstavim svoj autic. Accent je 95.god.i ove godine sam u biti sve napravio na njem. Na motoru nije nista radeno pa je u njem serijski 1.3,zasad. Na njem sto je sve radeno je u biti sve DIY jer je dijelove za tuniranje ovakvog auta veliki problem za nac:icon_cry:.
Evo jedna slikica odakle smo krenuli:

Posto je auto s ovom bojom bio pretuzan to smo morali hitno rijesiti i tu je bilo puno dilema u koju boju prespricati auto Pa sam se odlucio na ovu kombinaciju

Kad se vec sve farbalo ujedno smo i felge rijesili

Na accentu sam radio i jedam led projekat:custom angel eyes,custom audi style pozicije i custom led taho gauges. Mislim da svi znaju kak se to radi u DIY. Puno muke i zivaca:icon_eek:

Naravno,svaki tunirani auto mora imati i underground neonke:

Muziku u autu smo rijesili ovak:

Kompletna unutrasnjos je pretapacirana u drugu boju zajedno sa rucicom mjenjaca(short shifter)

Trenutacno jos cekamo da skupimo malo novaca pa cemo i skoljka siceve tapacirat a koji mi stoje u podrumu.
 
Član
2 Deyo:
1. Frend mi je radio kompletno short shifter,kompletno polugu. Iako bi ja to srezao sve dole i napravio samo navoj na rucici. Pol sata posla i puno manje muke
2.Naprijed je spusten 45mm ak se ne varam a nazad nisam nista dirao jer je nazad sjeo dosta dole zbog muzike
3.Ispocetka raditi led na cajgerima izgleda uzas a na kraju ti to ide samo od sebe bez ikakvih problema. Samo moras bit strpljiv i nigdje ne zurit
4.Raspon je 4x114,3 a dimenzije su 195/55/15 s tim da sam ih prelakirao i plastificirao u lexus titanim boju
Ak budes imao ikakvih problema sa sredivanjem samo se javi
 
Član
Sorry za slike sto su lose jer sam ih slikao sa mobom. Budem veceras slikao digitalnim pa da se vidi malo bolje
 
Član
Tvoj je 1.5motor ak se ne varam!!? Strava su ti motori,imao sam priliku vozit jednog. Idu ko ludi
 
Član
Deyo je napisao(la):
Evo da se napravim pametan :)... Ako hoćeš one neonkice iznad papučica,i kod suvozača...sat u autu se pali kad okreneš bravu na acc, odvrni ona dva vijka u pepeljari skini tablu, i imaš na jacku od sata + i dovuci ga do papučica (sve je šuplje :icon_biggrin:),spoji neonkicu a - možeš na šasiju :) Možeš ostaviti po noći da svijetli, samo okreneš ključ na acc :)
Pitanje: Jel možeš upaliti auto a da ne pritisneš kvačilo? Možeš li izvaditi ključ iz brave u pola vožnje a da se auto ne ugasi? Hvala ;)

wtf deyo :D
 
Član
Deyo je napisao(la):
Evo da se napravim pametan :)... Ako hoćeš one neonkice iznad papučica,i kod suvozača...sat u autu se pali kad okreneš bravu na acc, odvrni ona dva vijka u pepeljari skini tablu, i imaš na jacku od sata + i dovuci ga do papučica (sve je šuplje :icon_biggrin:),spoji neonkicu a - možeš na šasiju :) Možeš ostaviti po noći da svijetli, samo okreneš ključ na acc :)
Pitanje: Jel možeš upaliti auto a da ne pritisneš kvačilo? Možeš li izvaditi ključ iz brave u pola vožnje a da se auto ne ugasi? Hvala ;)

Hvala tebi:icon_biggrin:. Sto se tice neonki,imam ih 6kom ispod auta i jednu u bunkeru koja se pali kad otvorim gepek. i jos vjerovatno preko 50ledica okolo tak da sam s osvjetljenjem gotov:cool:. Nemrem ni ja upalit auto bez kvacila. a ja sam ti sat skinuo dole jer sam tu montirao lcd ekran;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Evo da se napravim pametan :)... Ako hoćeš one neonkice iznad papučica,i kod suvozača...sat u autu se pali kad okreneš bravu na acc, odvrni ona dva vijka u pepeljari skini tablu, i imaš na jacku od sata + i dovuci ga do papučica (sve je šuplje :icon_biggrin:),spoji neonkicu a - možeš na šasiju :) Možeš ostaviti po noći da svijetli, samo okreneš ključ na acc :)
Pitanje: Jel možeš upaliti auto a da ne pritisneš kvačilo? Možeš li izvaditi ključ iz brave u pola vožnje a da se auto ne ugasi? Hvala ;)

wtf deyo :D

Ja sam mogla kod svog pezoa jedno vrijeme izvaditi kljuc i auto jos uvijek radi, al zato ugasis svjetla i auto se ugasi :icon_biggrin: Tako da sam ga jedno tri dana gasila na svjetla dok nisam kvar otklonila!
 
druze ,prvo svaka cast za handeja!

cijeni se rucni rad!

e sad,de samo malo smanji ove zadnje slike,jedva se razaznaje sta je sta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top