hyundai accent -1.jutarnje paljenje?

hyundai accent -1.jutarnje paljenje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, znači imam problem na navedenom autu, motor 1.3-63kw benzin+LPG, kad se pali ujutro hladan- neće sastavit od prve, sastavi od 2. il 3.put i onda se sav trese i nemirno radi jedno minut dok se nesmiri, u čemu je problem? neizbaci nikakvu grešku na dijagnostici-majstori "predpostavljaju- otišla benzinska pumpa-zamjenili NIJE, pa onda mjerač protoka zraka-on je 500KM, pa njega nisam uspio testirat jel on il nije-pošto se nemože vratit ako nije, šta bi još moglo utjecat na to plaljenje na hladno? Pošto on dalje u toku dana kreše bez problema od prve. hvala na odg
 
Član
Kod mene je bilo do pumpe, oslabila bila i stavili nepovratni ventil i to je to, a imao sam potpuno iste simptome kao i ti al jbg kod mene je starij motor dosta u golfu 1.6b karbas :) pa neznam da li je i tebi do toga :)
 
Član
legionar je napisao(la):
Kod mene je bilo do pumpe, oslabila bila i stavili nepovratni ventil i to je to, a imao sam potpuno iste simptome kao i ti al jbg kod mene je starij motor dosta u golfu 1.6b karbas :) pa neznam da li je i tebi do toga :)

a j*emu, još ovaj moj majstor kaže kao otišla pumpa i zamjeni neku polovnu stavi i sve ok par dana i onda opet isto, i ja kažem ajd da kupim novu i da stavimo(pošto sam našo neku zamjensku novu 110KM-6mj garancije) a on mi polovnu uračuno 150KM, i jbg kaže on ma nije to sad više do pumpe sigurno je nešto drugo
 
Član
Vidi ti i dovodna crijeva od goriva, meni su tada cackali neso i oko njih sjetih se sada :)

Hajmo ljudi pomozite covjeku, sj*ace sve slusajuci mene, javice se neko valjda, posalji poruku zerr on ce ti dati odgovor, ako ne tacan onda priblizno tacan :)
 
Član
Kod starog reno 19ka 1.8 66kw isto tako nece iz prve al se davno poj*alo nesta oko sauga pa treba iz druge iz trece da upali pa provjeri da ti oko toga nesta nije otishlo moze svasta bit. pozz
 
Član
Kod mene je isto bilo tako na accentu ,1.5 66kw bio ,12 v
ne znam koji je tacno dio otisao,javiti cu sutra ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top