Hvalite li se svojim autom pred curama

Hvalite li se svojim autom pred curama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Volim kada jako pojacam taj bassssss:cool:
Xenoli su samo da sljaste da te bolje osmekaju:icon_confused:
Alufelge da mi ne ukradu ratkape;)
Sportske opruge da ne misle da vozam SUV-a:123:

Ne nefalim se
 
Član
Ma imam se scim i falit.....hajd da je neki audi ili merc al ovako slabo..........:icon_smile:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
badboy je napisao(la):
buraz svaki dan gledam ljudi imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...

pa sta to znaci da ljudi koji nemaju para ne smiju skripati gumama ni turirati stock auta od 20 godina,eh sto ne volim ovakva misljenja.

Nema svako babu da mu uzima r32 (lafo)

I da,nemam auto staro 20 godina,zapravo nemam nikakvo,ali ono sto vozim i gasam ko ludjak ( i ne zbog cura nego cisto zbog svog uzitka,a svrsavam kad sramotim te bogatuncice papke u tedeji golf-ovima od 40 000 km koji misle da su face neke)

Dakle nisam se nasao u toj recenici gdje blatis narod bez para (nisam ni ja bogatun,nemam ni svoje auto),ali imam puno jarana koji imaju takva stara auta i ne dam na njih.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

+
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
badboy je napisao(la):
buraz svaki dan gledam ljudi imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...

pa sta to znaci da ljudi koji nemaju para ne smiju skripati gumama ni turirati stock auta od 20 godina,eh sto ne volim ovakva misljenja.

Nema svako babu da mu uzima r32 (lafo)

I da,nemam auto staro 20 godina,zapravo nemam nikakvo,ali ono sto vozim i gasam ko ludjak ( i ne zbog cura nego cisto zbog svog uzitka,a svrsavam kad sramotim te bogatuncice papke u tedeji golf-ovima od 40 000 km koji misle da su face neke)

Dakle nisam se nasao u toj recenici gdje blatis narod bez para (nisam ni ja bogatun,nemam ni svoje auto),ali imam puno jarana koji imaju takva stara auta i ne dam na njih.

Ma sta ba ti seres neku socijalu vishe? 90% postova ti seres po ljudima koji imaju para. Da ti stari ima kakvog kao sto kazes tedeJi Golfa od 40 milja maraka, sta bi ti reko necu ja to, to je za bogatune de ti meni kupi golfa od 20 godina? "aha"... Haveru nemas para, normala vecina nema, al nemoj srati po ljudima koji su recimo imali malo vise srece od tebe u zivotu pa imaju para i za auto i za sve ostalo... ni po cijoj nafaki nemoj da seres bezveze. Jesam ja kriv sto citava Bosna nema auto od 40 milja maraka? jel neko drugi sto ima isto kriv za to? nije brate sve se prica nema se, sve se auta po 20 godina vozaju, a boga mi svi su lijepo obuceni i niko nit je gladan nit je zedan, a da nenapominjem kako ti isti sa autima po 20 godina isto ko i oni sa "golfovima od 40 milja" pune diskoteke i klubove svakodnevno... ima se vise nego sto se prica...
 
Član
Default je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
badboy je napisao(la):
buraz svaki dan gledam ljudi imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...

pa sta to znaci da ljudi koji nemaju para ne smiju skripati gumama ni turirati stock auta od 20 godina,eh sto ne volim ovakva misljenja.

Nema svako babu da mu uzima r32 (lafo)

I da,nemam auto staro 20 godina,zapravo nemam nikakvo,ali ono sto vozim i gasam ko ludjak ( i ne zbog cura nego cisto zbog svog uzitka,a svrsavam kad sramotim te bogatuncice papke u tedeji golf-ovima od 40 000 km koji misle da su face neke)

Dakle nisam se nasao u toj recenici gdje blatis narod bez para (nisam ni ja bogatun,nemam ni svoje auto),ali imam puno jarana koji imaju takva stara auta i ne dam na njih.

Ma sta ba ti seres neku socijalu vishe? 90% postova ti seres po ljudima koji imaju para. Da ti stari ima kakvog kao sto kazes tedeJi Golfa od 40 milja maraka, sta bi ti reko necu ja to, to je za bogatune de ti meni kupi golfa od 20 godina? "aha"... Haveru nemas para, normala vecina nema, al nemoj srati po ljudima koji su recimo imali malo vise srece od tebe u zivotu pa imaju para i za auto i za sve ostalo... ni po cijoj nafaki nemoj da seres bezveze. Jesam ja kriv sto citava Bosna nema auto od 40 milja maraka? jel neko drugi sto ima isto kriv za to? nije brate sve se prica nema se, sve se auta po 20 godina vozaju, a boga mi svi su lijepo obuceni i niko nit je gladan nit je zedan, a da nenapominjem kako ti isti sa autima po 20 godina isto ko i oni sa "golfovima od 40 milja" pune diskoteke i klubove svakodnevno... ima se vise nego sto se prica...

taman sam htio da napisem nesto slicno al mi se od mahmurluka nije dalo... al si lijepo srocio odgovor erolu... poceo je pisati postove kao bilosto :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
badboy je napisao(la):
buraz svaki dan gledam ljudi imaju auta nije bitno koja ...nabije ratkape ili doda koji zvucnik i ufati se folirati ...
ili kad mi pocne turirati a auto stock jos staro 20 god...baci skrip pred rajom a dok se odalji koji metar misli ajoj raspade se moli boga da tako nebude

a kome je dosadna tema sto odgovaras koji k***c jel ko koga tjera da odg...

pa sta to znaci da ljudi koji nemaju para ne smiju skripati gumama ni turirati stock auta od 20 godina,eh sto ne volim ovakva misljenja.

Nema svako babu da mu uzima r32 (lafo)

I da,nemam auto staro 20 godina,zapravo nemam nikakvo,ali ono sto vozim i gasam ko ludjak ( i ne zbog cura nego cisto zbog svog uzitka,a svrsavam kad sramotim te bogatuncice papke u tedeji golf-ovima od 40 000 km koji misle da su face neke)

Dakle nisam se nasao u toj recenici gdje blatis narod bez para (nisam ni ja bogatun,nemam ni svoje auto),ali imam puno jarana koji imaju takva stara auta i ne dam na njih.

Pazi jarane ... ja vozim ford fiestu 86 god. jarane ..uopce se nemam scim hvaliti ..a ne ko drugi voza tudje auto i pocne mi driftati glumiti facu..e tu se mogu faliti jer ja za razilku od njega imam auto svoje licno..a ne ko on mora nekoga moliti da mu pozajmi auto kako bi se on pokazao...

Imam i ja jarane koji imaju auta stara i cak starija od mene...i znam kakva je situacija ....a meni buraz radi u mercedes firmi u njemackoj a kad je dolazio kuci ovamo sa clk 55 amg ljudi aaa sta je ovo ... buraz ja odem meckom pred skolu na nastavu ...svi sto su imali stock auta jarane skrip nije pao......

Netreba mi neko glumiti autom od 20 godina staro i poslije ajj u mene staro ili tako nesto....ako ces glumiti glumi do kraja jarane to postujem...

I dan danas kad uzmem mercedesa od starog ...stavio sam slike ...nikad jos jarane nisam dosao pred skolu i turirao ili tako nest...ko neki pa poslije trce u skolski wc po flasu vode da auspuh poliju pa kao dim izlazi ...daj bolan ...
Ili ga turira i hoce skrip baciti a ugasi mu se auto jer NEZNA....


IMAJ STOCK AUTO ALI KAD GLUMIS GLUMI DO KRAJA ;;;NEMOJ KAD TI COVJEK KAZE HAJ DA VIDIMO STA MOZE TO TVOJE A TI KAZES UFFFF U MENE STARO A OVAMO GLUMIS....



A u sani se slobodno raspitaj jarane ko je vozao prvi R 32
 
Član
"A u sani se slobodno raspitaj jarane ko je vozao prvi R 32 "

ovo je najjace :)
i ono s poljevajnjem auspuha vodom :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
"A u sani se slobodno raspitaj jarane ko je vozao prvi R 32 "

ovo je najjace :)
i ono s poljevajnjem auspuha vodom :)

ha ha ha ha...pa tako je ..

Alii bezzajebancije kad sam vidio da covjek polije auspuh vodom jebo majku ...
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Vazi li ovo pitanje i za mene ili samo za muski dio populacije na forumu???

Naravno da vazi.....cek cek da preformulisemo pitanje....???

Foliras li se ti sa svojim autom pred muškarcima???

;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top