HUMMER H2 - a.k.a CORLEONE

HUMMER H2 - a.k.a CORLEONE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
HUMMER H2 6.0
Chrome Modifications!  
photo0045ym3.jpg

photo0047kh1.jpg

photo0054sp4.jpg

hummeroutte9.jpg

Za vise slike mozete da odete na ovaj sajt (ako neko razume albanski moze i da cita) hteo sam da izbacim foto ali nisam mogao...
Hvala!
Klikujte ovde za vise slike

Soon will be modifications on Rims (wheels) 33" Chrome is coming up in Spring 2008
Stay tuned for further modifications!
Total cost of this work has been completed for 3800 Euro!
 
dobro je ako mu ne odvale trap ovi tockovi....mozda smijesno zvucim al ko ne vjeruje nek pogleda kako to puca (ko nije vec gledo)...

http://youtube.com/watch?v=KSMTRxIknpw
 
Član
Vidim vi se profesinalno bavite tim modifikacijama i tjuniranjem svaka cast :)

A za klip, ma nije ovo do felgi ovo je do kvaliteta hummera :)
 
huhuhuhuh kakav clip .... LOL
Ovaj nasi HUMMER je americki proizvod ... ponekad idemo nazad i bacimo na prvi ide s'dve tocke kao BOOST...
 
Član
Har3 je napisao(la):
Vidim vi se profesinalno bavite tim modifikacijama i tjuniranjem svaka cast :)

A za klip, ma nije ovo do felgi ovo je do kvaliteta hummera :)

pa cojk je i reko da ce felge sjebat trap a ne da ce trap sjebat felge...jel razumijes?
znaci ovi su preveliki tockovi, pa ako su oni originalni sjebali, znaci da ce ovi jos lakse...
 
Član
Ma nidje veze, sta sam ja to rekao?

Bezobzira kake god felge da ima, po onakvom terenu trap ce se sjebat. Hummer je ***** sto se tice offroada, cisto snobovsko, sminkersko, americko auto.
 
Član
Ovaj crveni je Mandićev, iz Lukavice!!

Prico je ovom jednom vulkanizeru sto ga ja poznajem da je felge i gume platio oko 15-ak hiljada dolara!!
Mozda laze a mozda i ... :icon_biggrin::icon_rolleyes:
 
Legend
mandicev hamer je bas exstra sve mu lezi i boja i felge, ja nism boljeg vidio u zivo, ko ga je vidio nadam se da se slaze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top