HUMANOST NA DJELU

HUMANOST NA DJELU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja pokusao ali nece... Jel treba nesto napisati u poruci, jer sam ja poslao praznu... Imam nalog za pracenje stanja na racunu pomocu sms poruke, koji mi takodje ne radi u zadnje vrijeme...

Dosla mi nazad poruka: Postovani korisnice, Vas zahtjev nije ispravan! Provjerite sta ste poslali u sms poruci! Za vise informacija pozovite Call Centar...

Zvacu ove iz call centra, pa cu pokusati sutra ponovo...
 
Član
bilosto je napisao(la):
ja se nisam ovdje, na ovu temu, javljala po ovom pitanju, ali sam ja to krenula da saljem po nekoliko dnevno vec prije nekih 4-5 dana... cim sam cula... maloprije slusam batka, kaze da se odazvalo ljudi ko u prici, moguce je da je i veliki dio novca vec skupljen, ali nastavite pipl slati... ono sto bude viska, trebat ce nekom drugom!

inace, cula sam (ali nisam provjerila) da je danas neko preminuo/preselio, ali obitelj nije dozvolila da se iskoriste organi... zao mi je preminule osobe, ali zao mi je i roditelja sto nisu, u svojoj boli, u mogucnosti da sagledaju koliko je vrijedna "zrtva" davanja organa...

ko god moze i zeli, neka se prijavi u donatorsku mrezu... svaki organ, koji je iskoristiv, nekom moze pomoci... ne budimo sebicni...

nastavite zvati...

Poslao a u potpunosti potpisujem ovaj post :), samo me nešto interesuje gdje se može upisati za donatora organa ?? Hvala na odogovoru
 
Početnik
poslao par poruka, imam pauzu na poslu u 11 pa cu odletiti do banke da uplatim barem 50 maraka. pricao sam sa ocem (koji je vlasnik firme u kojoj radim) organizovacemo danas svi barem da daju dnevnicu za ovo ,) ime nekih 25-30 radnika, mislim da ce i to dobro doci... na ovakve stvari se uvijek odazivam... hajde ljudi angazujte se malo bolje, ima vas dosta zaposlenih pa organizujte nesto na poslu...
 
Član
poslano vec od mene i mojih radnika.. a sto se tice organa, vec sam davno "na listi dijelova" *g*
 
Član
MA nedaj bože nikome, ali svi smo ako ništa barem za volanom i svašta se može desiti. A kad zaljepim hehe nek skupe metlicom i lopaticom i kome šta treba nek vade :)
 
Početnik
svaka cast ko je uspio poslati iz inozemstva na sms broj, jer nisam upoznata da je i ta opcija u opticaju... za inozemstvo je data samo slijedeca opcija, pa ko moze, hvala mu!

***

INSTRUKCIJA ZA PLAĆANJA NA DEVIZNI RACUN (PLACANJA IZ INOSTRANSTVA)

INSTRUKCIJA ZA PLAĆANJA U KORIST FIZICKIH LICA NA DEVIZNI RACUN (PLACANJA IZ INOSTRANSTVA)

BANKA KORISNIKA SREDSTAVA

SWIFT ADRESA RZBABA2S RAIFFEISEN BANK DD SARAJEVO BOSNA HERCEGOVINA 1610000000000011 IBAN - BA 391 611 900 065 780 854

DEVIZNI RACUN KORISNIKA: 19000 657 808 KRAJNC LJILJANA


(sa www.kameleon.ba)


****
evo jos malo info, jer nije uvijek potpuno jasno koja mreza gdje i kako salje

"...Pokretač akcije prikupljanja pomoći oboljeloj Ljiljani je Radio Kameleon koji je uz pomoć BH Telecoma otvorio i SMS broj na koji se može uplatiti pomoć. Broj je 091 51 41 00, cijena poruke iznosi 0,80 KM + PDV a važno je istaći da samo korisnici BH Telecom mreže mogu slati poruke.

BROJ ZA PORUKE GSM BIH 091 51 41 00, cijena poruke iznosi 0,80 KM + PDV

BROJ ZA PORUKE ERONET I MTEL: 091 51 01 01 (NAPISATI KLJUCNU RIJEC ZP I DODATI ZA LJILJANU KRAJNC) CIJENA 0,80 KM + PDV
SA FIKSNOG BROJA MOZETE POZVATI BROJ 090 29 10 27 cijena poruke iznosi 2,00 KM
 
Član
Poslano.... Dobio nazad poruku zahvale. Prvi put nisam mogao poslati, jer sam ja u mtel mrezi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top