Humanitarno Okupljanje Lukavac

Humanitarno Okupljanje Lukavac

Član
t2qto0oubui8d07y5ee.jpg

Street Race Team Lukavac Organizuje Humanitarno AUTO Okupljanje
za pomoć malom dječaku Nemi evo sve mozete vidjeti na ovom link u kakvoj situaciji se nalazi mali djecak
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d0tNwTZGlKo[/video]
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [tj. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 17.06.2012 godine
Pocetak : 19.00h

Specijalni Gost : Billy Agic

Bujrum ko moze nek,dodje :)
 
Član
Dobro Dosli,klip nemoze zato sto je Billy Agic Stavio da bude privatan neznam sto,ali kontaktirat cu ga da vidim sta je i kako je .. :123:
 
Član
Znači prezadovoljni smo brojem ljudi koji su došli! Bilo je nekih 40-ak auta, bilo je zabave, smijeha, driftanja, turiranja, slikanja s ljudima, rasprave o automobilima i na kraju što je najvažnije prikpljeno je sredstava. Sva prikupljena sredstva idu u humanitarne svrhe, hvala svima koji su se pojavili i koji su dali svoje doprinose
I jos nesto evo malo slika , a kasnije ce i video biti Uploadovan :

 
Član
Nisu se rano rasuli bilo je 10 - 15 auta oko 22 h ja sam bas otisao do stana nesto i vratio se i bili su dole 10 - 15 auta :)
 
Član
Maestral je napisao(la):
Nisu se rano rasuli bilo je 10 - 15 auta oko 22 h ja sam bas otisao do stana nesto i vratio se i bili su dole 10 - 15 auta :)

e jbg pa ja uvijek sam zadnji otisao sa okupljanja eto pitaj beću i on je vecinom ostajao samnom,,poslije 22 nema zive duse:icon_eek:
 
Član
opaa...hvala za sliku moje vozilice...nisam znao da se odrzava...sasvim slucajno sam naletio...drago mi je bilo odzavta se humanitarnom pozivu...svaka cast ljudima dobre volje kad su ovo podrzali...lijepo je vidjet...da ne divljamo samo...da smo nekad i humani...Billy RESPECT od mene :)
 
Član
shurda je napisao(la):
colibri je napisao(la):
istina nidje nikoga, a cuj Shurde VECINOM cccc samo nisam prezadnju nedjelju ostao hehe

pa dobro nisam dobro objasnio ali zna se o cemu se radi:icon_biggrin:

Dobro znam da vi ostajete zadnji :)

mahir_011 je napisao(la):
opaa...hvala za sliku moje vozilice...nisam znao da se odrzava...sasvim slucajno sam naletio...drago mi je bilo odzavta se humanitarnom pozivu...svaka cast ljudima dobre volje kad su ovo podrzali...lijepo je vidjet...da ne divljamo samo...da smo nekad i humani...Billy RESPECT od mene :)

Uvijek si dosao na Meet :)
Sada ponovo imamo obicno okupljanje auta , na itom mjestu sa pocetkom u 19h 24.06.2012 god :)
Pug je prelijep :)
 
Top