HUMANITARNO OKUPLJANJE 13.09.2012. SARAJEVO 20:00 Sati

HUMANITARNO OKUPLJANJE 13.09.2012. SARAJEVO 20:00 Sati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SARAJEVO 13.09.2012. U 20h, DOBRINJA, PARKING " MERCATOR" TRZNOG CENTRA, humanitarno okupljanje clanova foruma i njihovih prijatelja koji su u mogucnosti da pomognu djecaku i njegovoj majci. Novac se nosi u nedelju za Tuzlu.

Tema je ::icon_cry:

http://www.bhtuning.com/-djeca-jedu-on-gleda-t-77795.html

Hvala svima koji se odazovu, ;)

Dajte da nas bude sto vise, da pokazemo da je ostalo i uvijek ce biti humanih ljudi i onih koji su spremni pomoci ;)
 
Član
zanima me da li je onaj broj racuna validan, hteo bih sutra da uplatim nesto love...
A osim novca da li je jos nesto potrebno porodici, direktno da se posalje do Tuzle?... ako vec postoji mogucnost
 
Administrator
deez je napisao(la):
zanima me da li je onaj broj racuna validan, hteo bih sutra da uplatim nesto love...
A osim novca da li je jos nesto potrebno porodici, direktno da se posalje do Tuzle?... ako vec postoji mogucnost

Hrana, odjeća, obuća. Sve dolazi u obzir.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
deez je napisao(la):
zanima me da li je onaj broj racuna validan, hteo bih sutra da uplatim nesto love...
A osim novca da li je jos nesto potrebno porodici, direktno da se posalje do Tuzle?... ako vec postoji mogucnost

Hrana, odjeća, obuća. Sve dolazi u obzir.

Ja cu sutra napraviti kutiju, u nju ce se ubacivati pare koliko ko moze ;)

Rado bi povukao i kese sa stvarima, ali ce mi u autu biti jos 3 osobe do Tuzle, necu to biti u mogucnosti jer mi je malo auto ;)
 
Član
Brojevi žiro računa: Volksbank BH
Za uplate iz BiH (uplate u KM ): 6006120234159
Za uplate iz inostranstva: SWIFT code: VBSABA22
IBAN code : BA39-1404010023415974
Uplata na ime Sanela Hrustić
Broj telefona Sanele Hrustić je : 066/302-167
 
Član
uzeo sam pribor kao sto sam i rekao, samo ako moze molba, ide li neko sa ilidze prema dobrinji pa da mu ja to urucim, kratak sam sutra sa vremenom(ubi posao), i bez auta sam.. ako neko moze nek javi na 062/562-962 kemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top