HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

HUMANITARNA MANIFESTACIJA - Sarajevo Tuning Show...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mize li jedna molba za Sarajlije ...

POsto se premiljsam da dodjem najvjerovatnije, a od Sarajeva znam samo oko skenderije, moze li neko na nekoj mapi oznaciti put od skenderije do tog meeta.

Bio bih vam puno zahvalan !!!

SAd sam vidio ove upute na 5-oj strani, mozda da mi neko samo kaze je li ova vijecnica tamo blizu skenderije ili ... ?
 
Član
vijecnica ti je kad na skenderiji onom glavnom ulicom pored miljacke sto ide, kuda ide i tramvaj, ides pravo, i kad dodjes na veliku krivinu tu ti je vijecnica. ides tom krivinom lijevo i nakon toga ima semafor i skretanje desno, oznaceno ti je odatle sve...
 
Legend
Turnir je u toku... raja se jos skuplja... jos 2 tima dolaze poslije 2 jer radimo... :icon_sad:

PUTOKAZI SU POSTAVLJENI... :cool:

Kontakt telefon za sve informacije: 061/366-250
 
Član
Nista od turnira
noke i ostala komapnija mi se nejavlja tako da mi neucestvujemo

al se vidimo u nedjelju
 
Svima koji danas dolaze na ovu manifestaciju Humanitarna organizacija "Bolje sutra" Blagaj želi sretan put i ugodnu vožnju....
Vidimo se gore iz 11 sati
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ima li gdje kakvih sliba, video????
meni se ne dade doci, izvuce se dan,.....

http://www.facebook.com/photo.php?pid=348926&id=100000434743244&ref=fbx_album#!/album.php?aid=2088897&id=1355208724
 
Član
bit ce slika, ima ih koji su se posebno potrudili da sve zabiljeze :D...inace odlicna organizacija, malo je kisa zeznula, al bit ce bolje drugi put :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top