Hudini Lock?!

Hudini Lock?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dal neko od vas ima iskustva sa ovom vrstom zastite? Ko to radi kod nas, koja je cijena? Kakav je sto se tice pouzdanosti?
TNX
 
Putovanja.ba
Administrator
Primjetio sam to na dosta auta, nisam sad siguran al ima cini mi se u Mercatoru ta firma. Bave se zastitom auta, protiv provalna vrata, kljucevi, sefovi, vidim na dosta auta naljepnicu na gepeku. Ko petokraka izgleda (ala serifova znacka) , valjda je to to. Iskustva nemam, al eto vidim raja koriste.
 
Član
Ma mult lock zakon....barem meni iz iskustva i rijeci koje sam cuo od drugih ljudi...meni je na audiju mult lock........ :)
 
Član
Fele je napisao(la):
Primjetio sam to na dosta auta, nisam sad siguran al ima cini mi se u Mercatoru ta firma. Bave se zastitom auta, protiv provalna vrata, kljucevi, sefovi, vidim na dosta auta naljepnicu na gepeku. Ko petokraka izgleda (ala serifova znacka) , valjda je to to. Iskustva nemam, al eto vidim raja koriste.

Tnx drug.. Dosta puta sam cuo o tome, i rece mi prijatelj iz tz, inace sa ovog foruma, Eso, da to neko radi u sarajevu.. Ajde ako uspijes nac i neki kontakt tel.. trazio sam po netu slabo, nema nista o tome..
Hvala unaprijed.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ako je to ta iz Mercatora firma, kad budem isao uzet cu vizitku i send ti na PM broj i sve informaije.
 
Član
ima u zgradi koju mi zovemo stometarka preko puta villa parka. rade Hudini Lock mislim i da se radnja tako zove.
 

IGY

Član
ja imam iskustva sa njima, ustvari ne lisno, ima mi jaran, on je radio kod njih zastitu i za Pola 2001 god kosta mislim 600 KM, a montaza je oko 4-5 sati, i ide na letvu volana nesto i imas kljuc, nesto slicno kao zeder, i vrlo su pouzdani
 

IGY

Član
a nalaze se u
ulici Dzemala Bijedica 24
www.hudiny.com
br. mob 061/211-156
tel/fax 033/656-610

mislim da ce ti biti od pomoci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top