Hrvatska: Vozačica Peugeota preletjela podignuti most u Tisnom, vozila 80 km/h

Hrvatska: Vozačica Peugeota preletjela podignuti most u Tisnom, vozila 80 km/h

Putovanja.ba
Administrator
Žena stara između 45 i 50 godina, preletjela je žutim automobilom Peugeot jutros nešto iza 9 sati tišnjaski most dok je bio podignut najmanje 2,5 metara, potvrdio je za sibenik.in mostar Tome Mejić Sidić u Tisnom.

140929073.2_mn.jpg

"Zaletjela se iako je bilo upaljeno crveno svjetlo, prošla između rampe i uzalud sam joj vikao i gestikulirao da se zaustavi ali je dodala puni gas i preletjela most u trenutku dok je bio podignut već najmanje dva i po metra. I zaustavila se tek tamo na kopnu i sad sjedi u kafiću. Došla je hitna pomoć, policije još nema, ne mogu vjerovati da je uspjela. Ja sam bio uvjeren da će se prevrnuti", rekao je mostar te je dodao da je s vozačicom u Peugeotu bila još jedna žena.

Čulo se kao da je bomba pukla, rekao je Tišnjanin koji radi u zgradi blizu mosta.


"Zaletjela se brzinom od najmanje 80 kilometara na sat prema kopnu sa murterske strane i nastavila voziti sve do kafića i tamo se zaustavila. Grunulo je strašno, od siline udara svi zračni jastuci su se otvorili u autu, ali mislim da nisu povrijeđene niti ona, niti njena suputnica. Mislim da je vozačica iz Murtera", rekao je drugi svjedok jutrošnje akrobacije na tišnjanskom mostu u razgovoru za sibenik.in.

Inače, nije prvi put da neko pokuša proći most dok se diže i tako uštedjeti vrijeme. Mostar Tomo je rekao da je jednom čovjek traktorom pokušao preći već podignuti most, a i neki drugi pokušavali automobilom. No, ni približno brzo i dok je most bio podignut kao jutros.
 
Član
Bas sad citam ovo na indexu...u komentarima ljudi komentarisu da je nemoguce doc na most 80 km na sat radi zavoja....pa se svi cude kako je to uspjela postic :cool:
 
Top