How low can you go?

How low can you go?

Legend
hebeno su niskii

e8weo7.jpg


b3kkl1.jpg


15g8oll.jpg



@ moderator ( toon ) : malo nam je ova draga tema pocela kociti , pretrpana je slikama , prijedlog da se ova stavi pod sticky a otvorimo samo jos jednu npr "HOW LOW CAN YOU GO #2" ?
 
Član
enesss je napisao(la):
@ moderator ( toon ) : malo nam je ova draga tema pocela kociti , pretrpana je slikama , prijedlog da se ova stavi pod sticky a otvorimo samo jos jednu npr "HOW LOW CAN YOU GO #2" ?

zamolio bi moderatora za ovaj podforum da temu stavi pod sticky :icon_smile:

@ enesss, slobodno otvoris novu temu i diktiras nova pravila( ako ih imas ) ;)
 
Legend
aaa mislio sam da si ti glavni odgovorni hehe, dok odaberem koju Vrijednu sliku druze, otvoricemo novu temicu ;) tj ako ova pod sticky ode da nemaju 2 iste
 
Član
Samo da kazem da je ova poslednja crna mecka VRH, nema jace...Svaka cast onome ko je ovako skockao, covek ima ukusa....
 
Član
Kako su meni i Impreza i Lancer ljepsi bez onog spojlera nazad (ne zato sto mislim da je suvisan) vec samo ljepse mi izgledaju
 
Član
Meni su ti veliki spojleri na gepeku ružni,ali na Imprezi i Lanceru stoje savršeno ,tačnije mi bez njih dođu nekako kusasti:icon_smile:
 
Član
Budem vam postavio detaljnije slike 2 Fiata iz Tuzle koja su u svakodnevnom prometu non stop da vidite sta je low :D j*es plastike i ta sranja, dok ne pocnu varnice da frcaju, nije dovoljno nisko! :cool:
 
Član
lancer je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
a ta navlacenja na ivicnjake,neravnine,ne znam cemu to
ne znam za damira,al je prije bilo slika
 
Top