How low can you go?

How low can you go?

AnDel je napisao(la):
odlican je punto :cool:

btw. ova honda s2000 mora hitno na spur :icon_biggrin:
gdje si vidio da se staluje spura na zadnjim tockovima??? ovo je od gevindanja...
ja sam se pitao uvijek zasto svabe stavljaju neke odbojnike duze,nazad,kad spustaju auto,kad ono da se ne krive tockovi....
jos neznam tacno kako se zovu :icon_question:
 
Lada potvrdjuje pravilo da svako auto postaje pozeljno nakon sto ga zakucas i stavis odgovarauje felge. Osim naravno Fiat Multiple :D tom autu nema pomoci :icon_biggrin:

@Suljaga: Zasto se ne bi mogao radit spur nazad, evo primjer Honda moja, samo trebam kupit camber kit ( oko 150 km neki iole kvalitetniji) i za par minuta ispravljeni tockovi ;)
 
Član
tokyodriftodaibadaihatsyv5.jpg
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Lada potvrdjuje pravilo da svako auto postaje pozeljno nakon sto ga zakucas i stavis odgovarauje felge. Osim naravno Fiat Multiple :D tom autu nema pomoci :icon_biggrin:

@Suljaga: Zasto se ne bi mogao radit spur nazad, evo primjer Honda moja, samo trebam kupit camber kit ( oko 150 km neki iole kvalitetniji) i za par minuta ispravljeni tockovi ;)

Ma moze...recimo meni je skroz pozeljna nakon sto je zakucas sa blokom granita :D
 
Član
enesss je napisao(la):
wtf....:icon_eek: jel ovaj sepetić drifta djordje?

a lade na strani prije,...bolesne !!!

Kako neće driftovat ,pa Subaru je to ,turbo ,4WD...;)
Jest da je 658ccm al nema veze:lol:

roki_actros je napisao(la):
@vladica85: "Plavo" na slici nije Lada, vec Fiat 124 ..

U suštini sve te RWD Lade su izvedene iz Fiata 124 , a ovaj plavi je 125 , kod nas popularniji 'pezejac'
 
Top