Hota najbrži u Splitu

Hota najbrži u Splitu

ja sinoc na BHRT-u gledo emisiju o ovojoj trci svaka cast svima treba imat para i vremena za taj sport a Niko Pulic sto je nabrijo Smarta to je raketa samo sto se nije mogo plasirat nesto ga zezo u drugoj trci mada i sam Niko kaze da nije doso po pobjedu jer auto samo testira ali Smartić je šatl.
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
ja sinoc na BHRT-u gledo emisiju o ovojoj trci svaka cast svima treba imat para i vremena za taj sport

Prosjek cijene jednog motora na ovoj utrci je oko 10 000 eura sa tim da je Kranjcov,Pulicev,Hotin..... daleko skuplja investicija,to je za neki "srednjeplasirani" auto.

Mrva je napisao(la):
Ja strike sto przi gume :cool:

Ovaj Eskort je stvarno bolestan

Sinisa Kranjc crni Eskort :icon_biggrin: bolesnije auto barem ja imam taj dojam kraj mene jos nije proslo u zivotu i onaj Mitsubishi Evo IX sa pocetka ove snimke :icon_biggrin:
 
Član
Uh bilo bas mocnih auta :cool: dosta bolje masine neko na 402 trkama

Ima i neki onaj hyundai ide ko usporemn snimak :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uh bilo bas mocnih auta :cool: dosta bolje masine neko na 402 trkama

Ima i neki onaj hyundai ide ko usporemn snimak :D

I 20 sa motorom od motocikla,ide ko lud samo pokvaren je , a zvuk je predobar,kao da ide Kawasaki ninja :icon_biggrin: a zanimljivo da ona mala Formula Opel Lotus Peljesac racing ima motor C20 XE cini mi se, 150 ks,samo neprestalno je u problemima,uvjek vozi utrke i uvjek nesto trokira i doima se lose,nikako da je dotjera u red :icon_biggrin:
 
Top