honda szx 50 ccm nece da upali

honda szx 50 ccm nece da upali

Član
prijatelj mi ima problem sa skuterom , nece da upali ,mijenjao je svjecice al opet nece da radi
 
Početnik
imam isti problem sa prijateljevim skuterom,ali u njega je neki onaj kinez,huatian speedfight 125cc ugl promijenili svjecice i kabal i onu kao bobinu ali opet nece,samo vergla,,i da u toku voznje se samo ugasio i nece vise ni mukaj,,eto da ne otvaram novu temu moze i u ovoj pa eto ako nam neko moze pomoc ;)
 
treba otvorit masinu, da nije klip zaribo, popucalne karike....... mozda je skuter osto bez ulja pa se to desilo
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
treba otvorit masinu, da nije klip zaribo, popucalne karike....... mozda je skuter osto bez ulja pa se to desilo

u mene sve normalno znaci osjetis da klip radi i sve tj kad izvadim svjecicu izbacuje zrak,i nebaca svjecica nova varnicu,pretpostavljam da je ista stvar i na ovoj hondi
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
ako je masina ispravna onda pregledaj elektroniku

ma sve zivo precacko jedino da nesto u elektronici nije otislo jer nesmijem je ja otvarat tj znam oko toga al opet nisam siguran da bi to znao odradit,i po meni nema sta drugo nego elektronika ali ubi me na mrtvo koliko mi je zivaca popio dosad taj motor :icon_smile:;)
 
Top