Honda Prelude

Honda Prelude

Član
Ovaj auto i jeste za extrime i stoji mu extra, video sam je jednom u bg-u odlicna je, i meni se recimo led diode ne svidjaju ali sve ostalo je extra;) Izvinjavam se na off-u ali me zanima koliko kosta uraditi ceo auto u mat folije, vidim da je 90% sredjenih auta u bg-u u matu?
 
Član
Da nisam citao komentare, ne bih ni zapazio felne...Treba neki manji profil gume, sto jest, jest, al inace, meni se prednji kraj apsolutno dopada, i diode su super...
 
Konto sam radije da ne pisem nista, jer ce se odma pokretac teme uhvatit mog posta,al et valjda nece :) uglavnom nije po mom ukus al bas nikako,ledicu i mrezice su mi defitivno previse. Svidja mi se mat boja ;)
 
Član
vidih je pre neki dan na gazeli po danu,dobra je samo mi ruzan spojler(mogao je neki lepsi) i farovi su uzivo bzv...a honda super.
 
Član
E ovo je zvijer,nešto totalno drugačije od onoga na što smo navikli, a vlasnik je očito radio auto baš po svom ukusu i nije se previše obazirao na komentare.. Svaka čast
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Konto sam radije da ne pisem nista, jer ce se odma pokretac teme uhvatit mog posta,al et valjda nece :) uglavnom nije po mom ukus al bas nikako,ledicu i mrezice su mi defitivno previse. Svidja mi se mat boja ;)

potpis
necu reci da nije dobra ali definitivno nije ni po mom ukusu jedino sto moze proci je mat boja i carbon ostalo mi je previse a diode hmm dobra ideja ali gade mi se
svaka cast ortaku na trudu i novcu
 
fino honda samo kao sto vecina rece te led diode su nepotrebne,al svako ima svoj ukus sve najbolje i sretno u daljnim radovima!!!!!
 
Početnik
BMW-GTI je napisao(la):
Da nisam citao komentare, ne bih ni zapazio felne...Treba neki manji profil gume, sto jest, jest, al inace, meni se prednji kraj apsolutno dopada, i diode su super...

:cool:


Auto je perverzionee totalee!

Ove mrezice su mi jedina zamjerka(bile) kazes da su skinute!

Inace ovo je extra sklopljeno: Diode,carbon su extra a muzikicaa....:icon_eek:

Svaka cast i pozdrav za ortaka! ;)
 
Top