Honda NSX

Honda NSX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
car_photo_268296_25.jpg


car_photo_268302_25.jpg


car_photo_268299_25.jpg


Ovaj jos neimenovani coupé dobiti ce 550bhp 5.5-litre V10 motor, sa tehnologijom cylinder deactivation technology (tzv. "gasenje cilindara). To znaci da ce auto gasiti 5 cilindara kada je neoptereceno. Obrtni momenat je maksimalnih 570Nm.
 
Legend
U prodaji se ocekuje 2010 ili 2012 godine, a cijena auta je cca 90.000,00 funti.
 
Član
Motor mi se najviše svidja od svega :D al skuplji je duplo od Dodge Vipera a 2x nije bolji brate...ako je uopšte bolji :icon_rolleyes:
 
Član
mirso je napisao(la):
Motor mi se najviše svidja od svega :D al skuplji je duplo od Dodge Vipera a 2x nije bolji brate...ako je uopšte bolji :icon_rolleyes:

ja kolko znam o viperu on ima slabo upravljanje,zadnja vuča i velika snaga rezultiraju proklizavanjem zadnji točkova,pa naglo stiskanje gasa naročito u krivini može biti opasno,viper je više za one koji znaju dobro kontrolisati auto i vratiti ga u pravu putanju kad krene kako netreba,inače amerikanci prave taka auta jer i korveta ima slične osobine,honda će ugraditi u NSX tehnologiju za lako kontrolisanje i upravljane pa će biti zanimljivija nekim kupcima,a ameri su inače jeftiniji od evropski auta a i neki japanski,svako ima svo ukus;)
 
mirso je napisao(la):
Motor mi se najviše svidja od svega :D al skuplji je duplo od Dodge Vipera a 2x nije bolji brate...ako je uopšte bolji :icon_rolleyes:

joj porediti kiruski preciznog japanca sa nekim tam amerom :icon_confused::icon_confused:

nemoj se ljutit druze ali jbg,viper je primjer tipicnog americkog inzinjeringa,mnogo velik motor i nikakva sasija.:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top