Honda NSX Concept – povratak legende

Honda NSX Concept – povratak legende

Član
Ima Audi iskustva da napravi dobar sportski auto, ne treba o tome ni diskutovati.

Ne treba im Lambo, mada to ne znaci da nisu i od Lamba preuzeli neko dobro rjesenje.

Al zna se sta je Honda NSX bila...
 
Član
bez obzira gdje se sastavlja Lambo, sigurno je Audi iskoristio njihovo znanje i iskustvo kojeg imaju daleko više u pravljenju takve vrste automobila.
 
Ovaj koncept bas premocno izgleda.Zato ce i ostati koncept.A poredjenje sa Audiom,sta znam...imo sam ih 2,karavana,dizela,i mislim da bi se na takvim autima trebali ogranicit.Nekako su mi audi dosadni za vozit.
 
Član
hahahha uporedjujes "uzbudjenje tj. dosadu" voznje izmedju audia karavana i nissana 350z. ma stvarno realno do bola. nema sta... :lol:
 
Član
Da, kod Audija i nema neke razlike u vecini slucajeva, brzi model samo ima jaci motor i to je to. Nema onih finesa u voznji koje recimo Renault "udahne" svojim sportskim modelima. Mislim ima to i svojih prednosti, zato se Audiji mogu izuzetno brzo voziti po cesti...
 

MTR

Član
VR6Boki je napisao(la):
Da, kod Audija i nema neke razlike u vecini slucajeva, brzi model samo ima jaci motor i to je to. Nema onih finesa u voznji koje recimo Renault "udahne" svojim sportskim modelima. Mislim ima to i svojih prednosti, zato se Audiji mogu izuzetno brzo voziti po cesti...

mozda zbog znaka :D
 
Top