Honda CRX

Honda CRX

stare felme se nece prodavati... ni gume.. tako da.. uvijek ove oz mogu prodati kad ih sredim i ofarbam.. pa chak mozhda i zaraditi na njih:)
 
Član
Zar je moguce da je auto u takvom stanju, a ne drzis je u garazi? Al' ti zavidim, ja od komsiluka imam izresetan krov i haubu da mi je tuga i pogledati u njih :icon_evil:
 
trizex je napisao(la):
Zar je moguce da je auto u takvom stanju, a ne drzis je u garazi? Al' ti zavidim, ja od komsiluka imam izresetan krov i haubu da mi je tuga i pogledati u njih :icon_evil:

muchim muku.. chekam parking po sat vremena.. da bih se parkirao pored jednog auta koji se nikad ne pomjera.. i onda ne mozhe niko da me zakachi :)))))
 
trizex je napisao(la):
Zar je moguce da je auto u takvom stanju, a ne drzis je u garazi? Al' ti zavidim, ja od komsiluka imam izresetan krov i haubu da mi je tuga i pogledati u njih :icon_evil:

htjedoh napisati isto,i bas mi zao kad sam vidio ovakvo auto zatrpano u snijegu...
Nema li neke mogucnosti da negdje iznajmis garazu ili slicno.Mislim 50KM mjesecno nije puno dati za to barem kod nas se za toliko moze naci garaza :icon_rolleyes:
 
Sumnjam da je kod njih takva situacija, da jeste doticni bi sigurno vec nasao garazu. Znam da je u BG-u samo parking mjesto u onim podzemnim garaza oko 50ak dal km ili euro zaboravio sam, uglavnom puno ;)
 
steta stvarno,jer so i one zajebancije po zimi sto sataru auto to je stvarno za sjest i plakat :icon_sad:
nadam se da ces nesto i povodom toga rjesit,jer vidi se da ovo auto volis previse
 
Top