Honda CRX

Honda CRX

hvala!


evo malo bolje slike.. al ipak dosta lose..
sa ajfonom je slikano ..

pogled kroz gepek

naljepnica je inace potpis mog oca..
posto je on radio, potpis je tu :)

ofarban crnim grubim ukriplastom ili bamperom.. kako ga ko zove:)

image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


i mjesto na koje je zakaceno.. nista improvizovano ili budzeno.. na fabricki saraf od pojasa-fabrika :)

image.jpg
 
zavrsili smo danas

"rear tie bar"

tj. tata zavrsio


prvo smo grijali, savijali uklapali..
onda brusenje..

5555.jpg


pa onda busenje

55555.jpg


pa se dobije ovo

555.jpg


a sve to radi ludak

555555.jpg


iako obozava hondu, subaru kapa.. moze.. japan je to


pa se to posle brusilo da bude ravno.. pa podloga.. pa farbanje..

dobili ovo

5555555.jpg




sve montirano i stegnuto u milimetar

njega sam ofarbao u crno iz razloga sto je dolje i izlozen je prljavstini..


zadnji gornji strut bar je gotov.. on ce ici u hrapavu crvenu i sjutra se montira..


prednji gornji je skoro gotov.. kao i prednji donji.. gornji ce biti hrapavo crveni a donji crni ( opet zbog prljavstine )


tako da se vidimo opet uskoro sa slikama
 

OmO

Član
Odlican posao, lijepo je imati nekog u porodici ko zna ovo raditi tako da se ne mora nekom placati :cool:
 
Član
crx ti je perverzija :cool: inace uvjek sam zelio imati taj auto,moja zelja jos od djecackih dana,jedna legendarna jurilica ;)
 
veceras je pala trka :)


ja protiv golf 5 gti koja raznosi kako ide..

dobio sam poziv od dobrog druga da je momak cuo da crx ide dobro i da bi volio da ih probamo..

posao.. ugrijao auto jedno dobrih 15kilometara.. pa onda trka..


e ovako .. da vam opisem detaljno..

iz starta..ili iz rolinga.. oboje smo probali isto.. ista je razlika..
3 puta smo se probali.. sva tri puta je isti ishod..
i da napomenem da smo svaki put ideeealno krenuli ... identicno..


krecemo.. prvom do kraja sam maaalko ispred.. drugom do pola sam isto ispred pred kraj druge me stize i izjednacava se sa mnom..
saltamo trecu.. ide ispred mene blatobran... cca pola metra.. zavrsavamo trecu brzinu ja se krecem priblizavati..
saltamo cetvrtu izjednacavam se totalno sa njim.. stizem ga... i na kraju na 215km/h sam ispred njega auto cijelo..


znaci od 0 do 215kmh/ sam ispred njega cijelo auto...
i tu nastaje kocenje jer je ispred mene bio kamion..

cinjenica je da taj auto ide 250-260kmh... i da je u krajnju brzinu brzi..

al jos veca i MENI milija i draza cinjenica je da je crx cetvrtom brzinom UBICA i da sam ispred njega auto na cak 215kmh :)


eto tako drugariiiii :)


evo tri snimka... od kojih je treci ujedno i najbolji ali je na FB.. ne znam ocete li moci da vidite.. mada sjutra ujutru ce i on biti na youtube ako ne mognete da vidite jer je snimano sa drugog telefona..

1. http://www.youtube.com/watch?v=wecJjDhr24w&feature=youtu.be

2. http://www.youtube.com/watch?v=Gbb-nmrEtCg&feature=youtu.be

3. http://www.facebook.com/photo.php?v=4885291972732&notif_t=video_tag
 
sjedim dva sata, pijem kafu. i pogodite sta radim. naravno sa fuul paznjom i maksimalno koncentrisan citam svaki kom i gledam svaku sliku. NEVJEROVATNO. To je sve sto imam da kazem. u stvari lazem, imam tonu pohvala ali mi treba do sutra da pisem. druze ti si mi idol. perfekcionista cisti, auto perverzija. ja imam hondu civic ed7, kupio sam je prije 15ak dana (posle prizeljkivanja od skoro 2 god) , i trebam da pocnem sa radovima, samo zafalilo para . definitivno ce mi tvoje auto biti primjer. :)
 
Top