honda CRX-targa

honda CRX-targa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
motori ovjes i inače mehanika u tih hondi je odlična,
vozo sam civica 1.5 16v 90ks 95.god auto ide ko ludo
ko da ima više konja,i mjenjač je brz i ležanje na cesti dobro,poseban je
feling voziti to auto neopisivo... Mogu mislit kako je tek išla
tvoja honda sa 92kw :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
motori ovjes i inače mehanika u tih hondi je odlična,
vozo sam civica 1.5 16v 90ks 95.god auto ide ko ludo
ko da ima više konja,i mjenjač je brz i ležanje na cesti dobro,poseban je
feling voziti to auto neopisivo... Mogu mislit kako je tek išla
tvoja honda sa 92kw :cool:

samo da vidiš koliko je mali akumulator koji pali taj auto , motor im je ekstra i nema nikakvih kvarova , samo redovno održavanje . sto se tiče motora motor je sličan kao u staroj CRX sa malim dodacima.
 
Član
samo da vidiš koliko je mali akumulator koji pali taj auto , motor im je ekstra i nema nikakvih kvarova , samo redovno održavanje . sto se tiče motora motor je sličan kao u staroj CRX sa malim dodacima.
[/quote]
takav ti je japananac jos ni jednu hondu nisam skoro vidio da ima veliki akumulator pa cak ni dizela prijatelju samo ulje voda na vrijeme i vozis auto sto godina a motor ko motor oni kada vide da jedan motor ima dobre performanse nece lako zamijeniti pa tako i na toj tvojoj hondi samo sto je vjerovatno kod tebe motor D16Y8 odnosno 1 bregasta
 

EJ2

Član
nego, sto me zanima... posto se krecu ovakve hondice kao ova u bosni? nemam stvarno pojma ali me zanima
 
Početnik
EJ2 je napisao(la):
nego, sto me zanima... posto se krecu ovakve hondice kao ova u bosni? nemam stvarno pojma ali me zanima

Prijatelju prerijetke su :icon_sad: ja vidjam u Mostaru jednu crvenu stock, a naisao sam jednom prilikom na jednu zelenu sredjenu Del Sol, i rekao sam sebi da ce to biti auto koje cu kupiti kada budem mogao, da je vozim mimo CRX-a..
 

EJ2

Član
a majke im... da hoce ukinuti ovaj zakon pa da se mogu uvoziti i starija auta od sedam godina... ja bih odmah poceo prevoziti hondice... evo ovakav del sol bio na prodaju za 2200 evra, plus nek' bude porez 1100 evra, eto ti super autic za 6-7000 maraka
 
Početnik
EJ2 je napisao(la):
a majke im... da hoce ukinuti ovaj zakon pa da se mogu uvoziti i starija auta od sedam godina... ja bih odmah poceo prevoziti hondice... evo ovakav del sol bio na prodaju za 2200 evra, plus nek' bude porez 1100 evra, eto ti super autic za 6-7000 maraka

E druze moj, da se to moze :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top