Honda CRX 1.6 vase misljenje

Honda CRX 1.6 vase misljenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naletio sam na lika koji prodaje Hondu CRX pa me zanima vase misljenje o autu.

semv6e.jpg


Godiste: 1988
Kubikaza: 1.6 16v
Servo volan,klima,el. podizaci stakala,airbag,daljinsko otkljucavanje...

Cijena je oko 2000KM


Pa sta mislite o ovome ?
 
Član
ako je sve tako kao sto pise brate moj to je dzaba opet pogledaj sve ja sam isto tako bio naisao na jednu jako jeftinu ali brate bio joj motor otisao u pm pa covjek nekom masom lijepio blok motora jer je pustao ulje skroz sreca pa ga odvezao na pregled i nisam kupio..:icon_confused:;)
 
tzman je napisao(la):
Naletio sam na lika koji prodaje Hondu CRX pa me zanima vase misljenje o autu.

semv6e.jpg


Godiste: 1988
Kubikaza: 1.6 16v
Servo volan,klima,el. podizaci stakala,airbag,daljinsko otkljucavanje...

Cijena je oko 2000KM


Pa sta mislite o ovome ?

Otkud sve ovo u CRX-u i kako to da je ovoliko malo para?!
P.S. Je l' to ta sa slike i ako jeste ima li jos slika?!
 
CRX je odličan auto al ta oprema???Nešto ne bi rekla da su je imali al dobro...
Cijena 2000 :icon_question: da, za stranca jedino logično...s tim da strance imaš i po 600 km!Sve u svemu, nešto tu smrdi :icon_confused: ako ima više slika postavi ih pa da vidimo, naročito tu unutrašnjost :icon_rolleyes: Na našim tablama ako je auto i više nego povoljan naravno
 
Član
23hmyw7.jpg

ixt4l0.jpg


Slike su njegove,registrovan do decembra i nase table.
Lik je iz Tuzle odakle sam i ja.

Jedino sto neznam kakav je motor.
 
Motor ako je ispravan i više nego odlično, to ti ne treba predstavljati problem neki barem, dosta su dobri i izdržljivi motori, samo ga redovito održavati i nećeš imati problema sa njim sigurno
 

LSD

Član
tzman je napisao(la):
Godiste: 1988
Kubikaza: 1.6 16v
Servo volan,klima,el. podizaci stakala,airbag,daljinsko otkljucavanje...

Cijena je oko 2000KM


Pa sta mislite o ovome ?

a meni auto nije poznato:icon_confused::icon_confused:
 
Član
LSD je napisao(la):
tzman je napisao(la):
Godiste: 1988
Kubikaza: 1.6 16v
Servo volan,klima,el. podizaci stakala,airbag,daljinsko otkljucavanje...

Cijena je oko 2000KM


Pa sta mislite o ovome ?

a meni auto nije poznato:icon_confused::icon_confused:


Neznam zvao sam ga i rekao je da ima klima i airbag.
Ovih dana cu otici pogledati.
Imam i ponudu za Fiat Uno 1.4 Turbo,daje mi covjek za 300KM neregistrovan i limarija je nije nesto,pa ako Honda ispadne iz plana uzimam Una jer dobar mu je motor i ulozio bi mozda 1500KM da ga sredim.
 
Ma kakav Tipo pored Honde ;) pogledaj to auto ako valja sigurno se isplati, jedino što je čudno je što je tako malo para i ta oprema...ne znam da je CRX imala airbag, klimu i nekako moguće...al eto svašta je moguće, ako vidi temu koji vozač Honde vjerovatno će bolje znati šta ima a šta ne.CRX je svakako brz auto a sjesti u CRX i sjesti u Tipa je neuporediv osjećaj...Honda je jako fin auto unutra dok Tipo je nešto malo bolje od Golfa, unutrašnjost katastrofa i taj motor ne znam kakav je sa turbom al pogledaj vrijeme stock CRX-a 1.6 i sve će ti biti jasno o kakvom se motoru radi ;)
Kakav sad Uno? Joj i ti ne znaš šta pišeš :icon_rolleyes: ma kakav Fiat pored Honde pobogu...ccc
 
Član
Ja sam je mozda nekad i vidio u gradu, ali pojma nemam o autu iskreno. Znam da se provlaci kroz oglase u zadnje vrijeme, bila je vise para ne znam otkud samo 2 milje sad... :icon_rolleyes:
 
to je extra cjena kod nas u bas losem stanju je oko 3000 neko ti iz vana uveze v-tec motor ubacis i imas zvjer na cesti:cool::cool:
 
E ovako,ja sam ti licno imao CRX-a i mogu ti reci da je auto zlo zla!Udobno,povozito,malo trosi (grad 8-9l.,a otvorene 6-6.5l.),a ideeeeeeee,ma nema nikakve mane..
E sad' ako nadjes CRX-a u extra stanju onda se nemas cega brinuti (ali moras bas platiti),ali ako je auto puno drndano,i razvaljivano moj savjet je da ne uzimas,ma koliko bilo primamljivo!
E sad' sto se tice ove..hauba nije njena nema onu grbu,volan nije njen,sicevi nisu njeni i koliko sam ja upucen,a valjda sam dosta :)
CRX-ice koje nisu VTEC nemaju niti servo,niti klimu,niti el. podizace,a kamoli airbag...
I da...ova ako je 88. onda nebi trebala imati ovakav prednji branik jer je od novije tipe (90-92),a ni stop svijetla.
Kod starije nema crne lajsnice (koja je debela 1.5cm) oko stopki,branik mora imati manje zmigavce i u starije verzije nema tih "usisnika" na braniku ispod zmigavaca i jos nesto...
Je l' se na pozicijama sa valjske strane nalaze 2 sarafa pomocu kojih se zavrce ista ili nema nista!
Ako nema nista onda ti je i to od novije tipe!BTW,iako su pozicije i farovi isti,ne mogu se upasovati novi na stariju i obrnuto,osim ako nije lupana pa se onda upasivalo!:)
Ali kad' pogledam unutrasnost,onda vidim da je instument tabla od starije tipe,tako da je vjerovatno ovo sve uzimano od novije pa se upasivalo!
I jos nesto..koji je broj motora..D16a8,D16a9 ili D16z5?!
Ako je D16a9 onda ti je auto bez kat. i ima 130ks,a ako su ostala 2 onda ti je auto sa kat. i ima 124ks!
Nadam se da sam ti iole pomogao! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top