honda crx 1,6 16valve

honda crx 1,6 16valve

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Outrage je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Sve bi on, et jos samo da proda Toyotu :p

Ma valjda znate da je CRX na prvom mjestu,to ako niste skontali e hebiga onda :) ali nemogu je naci da kupim,pa trazim dalje sta ima ;)

Hmm pa kako ne mozes?Imao je Type-R svoju prodavao koliko znam samo nisam sigurna da li je ovdje uclanjen na forum...Moze se naci po drugima uglavnom, imaju i slike ako te zanima...
 
Član
Ako se ne varam to je ona narancasta??? Ma pricao sam ja s njim,trazi 6.500km malo mi je to previse jbg :) ali hvala na pomoci ;)
 
Outrage je napisao(la):
Ako se ne varam to je ona narancasta??? Ma pricao sam ja s njim,trazi 6.500km malo mi je to previse jbg :) ali hvala na pomoci ;)

Da narandzasta...pa cijena je bila prvo 6 000 pa je pala na 5 000:icon_rolleyes:to je sve sto sam ja citala na forumu...
 
Outrage je napisao(la):
E vidis ja nisam znao da je pala na 5000km :) hvala na informaciji!!!

Nista eto pitaj ti to ponovo ako te zanima, znam da je sad bas ozbiljno govorio da je mora prodavati i tako je bila cijena pa vjeurjem da se to sve da dogovoriti:icon_smile:
 
Outrage je napisao(la):
Ma naravno evo upravo sam ostavio tamo njemu na forum komentar ;) jest da mi je boja uzasna hehehe :)

hehe ma nista uzmes sebi i ofarbas u boju koju zelis :) to i ja sada kontam raditi :) ja bas crvenog audija nikako nisam htjela i bas me takav zapadne samo ne bi dosao u obzir da niej bio tek ofarban:lol:
 
Član
Hehehe naravno,isla bi odma na farbanje ova honda :) nikako joj ne stoji boja :) o tom po tom vidjet cemo sta ce se zbit ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top