Honda Civic

Honda Civic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da predstavim drugovo auto radi se o (nekima i poznata) Honda civic 1.3 benzin .. 1987 godina 55kW 75hp(fabricki) zatim je stavljena usisna od 1.6 , kompjuter i instalacije od crx-a i trebala bi na proljece da dodje i gljiva umjesto fabrickog filtera ...
sve je pocelo ovako



Pa je to izgledalo ovako

Pa poslije malo vremena opet je na red doslo malo smirglanja pa je bila ovakva

pa su onako cisto iz probe stavljene 17'' sto je stvarno bilo preveliko


i napravljeni su farovi koji su se malo zadrzali na autu vraceni su originalni jer na ovim treba jos malo prerade ;)

Pa je opet bilo smirglanja i tako tih stvari i doslo se do kombinacije koja je i trenutno crna hauba i krov i tockovi a ostatak bijelo:cool:








I to sada izgleda ovako :icon_smile:







Pa je bilo malo i zimskih radosti koje nisu zavrsile radosno ali nista strasno :icon_smile:





Sve u svemu udarilo se u "malo" povecu gomilu snijega koja se po tom raspala skroz :icon_smile: To je to otprilike za sada .. Ima planova ali o tom po tom finansije su cudo :icon_smile: Usput ima dosta dijelova za prodaju za ovu generaciju honde..
 
Član
Fino izgleda hondica... mada je meni ljepsa bila u tamno sivoj s ovim velikim felgama... :icon_smile:
 
mario05 je napisao(la):
Fino izgleda hondica... mada je meni ljepsa bila u tamno sivoj s ovim velikim felgama... :icon_smile:
Te velike felge su samo stavljene onako bezveze ali su bas prevelike i jesu fine i dobre za nekog parkinga .. trenutno su 13'' zimske a inace ove crne su 15'' i na prodaju su
 
Rece mi danas Zeljko bas da ga je lupio malo, ajde nije strasno ;)

Nego Civica znam uzduz i poprijeko i sve detalje vezane za pgmfi swap, uglavnom dobar primjerak, moram priznat i meni je bio najljepsi u tamno sivoj varijanti, al jbg, bitno sta se Zelji svidja ;)
 
BHT Ovisnik
fina honda,sviđa mi se,mada mi je najljepsa bila u pocetku,kao sa slike br. 4:cool:
 
Član
extra honda, svidja mi se ova sadasnja kombinacija, vidio sam ja ovaj auto i uzivo, momak ga gazi bas pravo
prosle godine nekad poslije ljeta sam se kasno vracao iz hrvatske, kada mi je uzeo prvenstvo dole u doboju, bas sam pisao o tome u clanovi na cesti,nisam znao o kome se radi. Cini mi se da je tada bila pofino spustana
 
Član
moje misnjenje: hauba u boju auta, felne promjeni, inace fina skroz, svaka cast za limariju... Potrosnja, bez usisa, znaci fabricki, koliko je bila? Stavi bregastu od d16a6, olaksaj zamajac, i sa tim usisom, imas 100ks+ iz 1.3 motora
 
Fina hondica ;) Meni najljespa ova svijetlo siva varijanta,kao sa slike br. 4,ali ako se tebi svidja .. ;) I ganjaj neke druge feluge . Sve u svemu jako fino,sretno u nastavku :cool:
 
@Sale: Kod mene kad je bio 1.3 fabricki, nekad davno, koliko se sjecam u tih 5-6 dana vozanja potrosnja je bila mizerna, ne znam tacno koliko, al mi je ostalo u sjecanju nesto jako malo
 
@arminM : gasa gasa .. :cool: a to za prvenstvo nista cudno :icon_smile:
@SašaCRX : Auto je od druga a ima u planu jos cackanja i oko motora i izgleda hauba i krov idu u boju drugu i felge su na prodaju sa yokohama gumama 15'' (tacnu dimenziju ne znam) i idu druge felge..a za potrosnju ne znam tacno ali treba jos cackanja oko motora da to bude bas kako treba sto je planirano za proljece ..

@arminM : gasa gasa .. :cool: a to za prvenstvo nista cudno :icon_smile:
@SašaCRX : Auto je od druga a ima u planu jos cackanja i oko motora i izgleda hauba i krov idu u boju drugu i felge su na prodaju sa yokohama gumama 15'' (tacnu dimenziju ne znam) i idu druge felge..a za potrosnju ne znam tacno ali treba jos cackanja oko motora da to bude bas kako treba sto je planirano za proljece ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top