Honda Civic VTEC HITNO!! povlaci se iz prodaje...:(

Honda Civic VTEC HITNO!! povlaci se iz prodaje...:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodaje se:

Honda Civic 1,6 16V VTEC 2003.god. 2 vrata
- presla 97500km
-81kW (110KS)
- Eibach Sportline -5, opruge i amortizeri
-alu felge, OEM honda 15´
-K&N filter, + orginalni filter
-Dynamik Japstyle auspuh + orginalni auspuh(skinut na 70000km, u odlicnom stanju)

Auto je u odlicnom stanju, nikad nije udarano, par packica od kamencica.
Prodajem radi uvoza drugog vozila.

HITNO PRODAJEM... 13500KM!!

aditas_1.jpg

aditas_2.jpg

aditas_3.jpg


adit1@bih.net.ba

mob: 061 801 139

Cijena nije fiksna, da se dogovoriti.
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC

Zaboravio sam napisati da je auto registrovano do 28.05. 2010.

HITNO JE!!!

Dajem i cetiri zimske gume, vozene jednu sezonu.. Pirelli carving , ima oko 7-8 mm mesa 195/65/r15
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! danas 12500KM!!

Cijena za danas i sutra.. 12500KM!!!

Ko vam je dosad spustio cijenu dobrog auta u 24h za 1000KM??
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! danas 12500KM!!

Covjek je skontao koliko sam ocajan za nsx-om... pa mi je dao rok jos sedam dana.

@noke.. hvala brate, haman da ti najbolje kontas u kojoj sam poziciji
@mario .. ne sekiraj se druze, ispipan je teren, jer nsx od kako se pravi, spada pod euro 3 norme.. to ti je reci Ayrton Senna
@erol .. nize ne idem drug.. ako ne bude, jbga..
@ komsijama... bice krugova;)

:icon_exclaim:

btw.. dobio sam vec predracun za auto...

samo jos da uplatim...:icon_smile:

@mario nsx svaki model ima CO2 emisiju 291... sto zadovoljava euro 3 normu, a sam spada u rijetka egzoticna auta... zato ga nije problem uvesti, jedini ga je problem platiti, a vozat ga mogu na britanskim tablama do tada...:)

:cool::icon_exclaim:
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

necete vjerovati za koliko ce mi promaci kupovina novog auta ako ovo ne prodam...

ajmo.. jos malo... :smajli07: refresh..
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

Brate, fakat zelim da ga prodas sto prije... samo nemoj na kraju i sam sebe sa cijenom zaj*at. Odredi neku granicu i nedaj ga nize taman i nekupio to drugo.
Josh da spomenem da je takav vakat dosao da je nevjerovatno tesko prodat auto. Ja sam svog passata 2 ipol mjeseca prodavao i jedva ga na kraju jedan stariji covjek uze., josh je VW pa ti skontaj.

Maximalnu srecu ti zelim... ko ovo auto uzme, mislim da se sekunde nece pokajat. Vidjao sam te i kako ga odrzavas, normalno po gradu vozash... bez ikakvih glupiranja i divljanja.
Josh jednom sretno;)
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

vw_damir je napisao(la):
Brate, fakat zelim da ga prodas sto prije... samo nemoj na kraju i sam sebe sa cijenom zaj*at. Odredi neku granicu i nedaj ga nize taman i nekupio to drugo.
Josh da spomenem da je takav vakat dosao da je nevjerovatno tesko prodat auto. Ja sam svog passata 2 ipol mjeseca prodavao i jedva ga na kraju jedan stariji covjek uze., josh je VW pa ti skontaj.

Maximalnu srecu ti zelim... ko ovo auto uzme, mislim da se sekunde nece pokajat. Vidjao sam te i kako ga odrzavas, normalno po gradu vozash... bez ikakvih glupiranja i divljanja.
Josh jednom sretno;)

Hvala brate... ne bih ja ovo auto ni prodao bud zasto, momak koji prodaje nsx-a ima i drugih ponudjaca koji vec imaju skupljen novac.. medjutim meni hoce da proda jer i sam kaze da vecu budalu za nsx-om nije vidio...:) i misli da cu je fino odrzavati, bas kao i svoju hondu. Medjutim posto ide u Irak, hitno je i on prodaje.. tako da ja imam rok za uplatu do kraja radne sedmice. Ako to fulam, povlacim svoju hondu iz prodaje. Bice nsx-ica, pa nije suho zlato. Btw, ja sam ovu hondu prije godinu i par mjeseci platio 17200 KM, na cesti, i sad je bas ispod cijene prodajem, ali sve iz nuzde. Dobijam razne ponude za zamjenu auta, od pasata V6, do BMW 520i iz 2003. ili pežo 407. Nije mi do zamjene, ovo auto je samo po sebi bolje i izdrzljivije od svih pomenutih...
Ako mi nije sudjeno, necu ni kupiti NSX-a sada, bice nekad.. "what`s ment for you, will not pass you by...." ;)

Hvala na podrsci, drug!

A NSX bi me izasao u BiH, bez carine i poreza, 11000KM... eto zasto je hitno..:icon_cry:
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

To je ekstra cijena za NSX-a, kad si ga nasao za te pare.

Da si umjesto Civica 1.6 uzeo Type-R, vjerujem da bi ga prodao i za 2000-3000 KM vecu cijenu bez problema :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

dobio bi za za type ra puno puno vise u hrvatskoj... tamo mu je sad cijena 14-15000E

Honda jos u prodaji ...:icon_exclaim:
 
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

vozdra lave de mi reci za koliko si naso nsx-a posto evo gledam na japanskom trzistu ima jedno 2-3 da su ispod 20hiljada dolara sve oko 30 pa nadalje

http://www.tradecarview.com/used_car/japan%20car/honda/nsx/?pn=1&ps=25

evo pogledaj ima extra jeftinih auta koji se smatraju egzoticnim...ja bi najradje supru al neznam mozes se prevest na nase table :icon_cry:
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

Nasao sam je za 8100 $... pregledana i dobio predracun za nju... a ukljucena je i cijena transporta avionom do Bosne;)
Skupe su inace.. a eto nije ni to losa cijena ispod 20000$
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

Mogu mislit kako ti je niti je dat u bescjenje ali opet niti propustiti nsx.Nadam se da ce sve ispati kako ti zelis i kako planiras, SRETNO
 
Član
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

Davor_ je napisao(la):
Mogu mislit kako ti je niti je dat u bescjenje ali opet niti propustiti nsx.Nadam se da ce sve ispati kako ti zelis i kako planiras, SRETNO

Hvala;) odbrojavam dane.... :icon_cry:
 
Legend
RE: Honda Civic 1,6 16V 2003. VTEC HITNO!!! 12500KM!!

HAJMO LJUDI COVJEKU JE HITNO
AJ RAZGLASITE PO FORUMIMA, ja sam stavio na ak crankshaft, carbon i ostale..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top