Honda Civic Type-R

Honda Civic Type-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
sta ocu da kazem
je..
da je glupo sto kopiras dijelove auta drugih virtual tunera, tj digimodsa u ovom slucaju..

http://www.digimods.co.uk/images/Virtualcarimages/cars/VauxhallAstra2.jpg

ovo sam radio dok nisam imao neta kuci...i dosta dijelova su kopije..a s te astre sam skinuo,imao tu sliku...a svaki virtualni tuner kopira,koliko toliko,sad radim 3-4 auta na kojima manje-vise crtam sve dijelove..ide sporije...al ide...:icon_biggrin:
 
Legend
niko od kvalitetnijih vt ne krade
svi brushaju i samo prave dijelove

bolje je i tebi da tako radis ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
niko od kvalitetnijih vt ne krade
svi brushaju i samo prave dijelove

bolje je i tebi da tako radis ;)

tek sam poceo...a ak bas hoces da te ubijedim u suprotno,na digimods ima par auta sa istim dijelovima...bukvalno copy-paste...ne znam jesu li ta auta jos uvijek na siteu il su ih skinuli,al imam ja slike negdje na cdu..ak nadjem postavicu...
 
Legend
digimods radi sve isti covjek tj grupa ljudi koji zajedno rade.. sto ja govorim jeste da npr nikad nece backo kopirati od robbia ili tako nest ;)

odi na pst (HR) pa ces vidjeti i tamo.. svi brushaju
 

Ryu

Član
edoze je napisao(la):
a svaki virtualni tuner kopira,koliko toliko,sad radim 3-4 auta na kojima manje-vise crtam sve dijelove..ide sporije...al ide...:icon_biggrin:

ostali kopiraju dijelove,ali sa pravih auta,nadjes na tunerzine i car and model itd takve slike,a ne sa virtualno tuniranih,to je glupo,a na takmicenjima svim zabranjeno...

zamisli da ti uzmes neki dio crtas rucno 3 dana i sve nastimas na njemu,a neki levat samo dodje i skine taj dio i zalijepi na svoj rad...

zato na tunerzine i car & model odes,nadjes slike sa nekih okupljanja tunera na stranicama nekim i skidaj sa njih sta ti volja,a ne sa vt radova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top