Honda Civic Type R

Honda Civic Type R

Početnik
Super, ali auto ti nejako, bolji si po krivinama od njih, moje je misljenje da to moze jos brze da se vozi, fali ti i agresivnosti, sve u svemu vrlo dobro, cestitam. ;)
 
Početnik
Vjeruj da bi vozio, ali nije tu lako poceti sa gole ledine, treba i znanja, para, iskustva u pripremi vozila itd. zato sam napisao, svaka cast ! Koliko ja vidim na prvom snimku, ono plavo auto, je li Audi, na lijevoj krivini, posto je kolega dosta brzi u njoj od Audija, ja mu se ne bih onako primicao, nego bih ga pustio prije krivine jednu duzinu auta(otprilike), a onda bi ga u zaletu kroz krivinu, posto je brzi, sigurno pretekao, on je jednom tako nesto pokusao, ali je Audi jaci i na pravcu nema sanse. Onda, na kocenju, mogao se uvaliti par puta u unutrasnju stranu, na istoj krivini, itd. Ovo je moje misljenje. :icon_eek:
I staza mi se ne svidja, nema dovoljno krivina, pa do izrazaja dolaze jaca auta i ne zahtjeva neko znanje od vozaca. Gledam kako onaj Audi, mijesa, pepa, skace, zato je i slab po krivinama, ali je zato jak, itd. :icon_rolleyes:
 
Član
zkuzman je napisao(la):
Super, ali auto ti nejako, bolji si po krivinama od njih, moje je misljenje da to moze jos brze da se vozi, fali ti i agresivnosti, sve u svemu vrlo dobro, cestitam. ;)

Ma buni te to sto se vozi u divizijama a to znaci da u jednoj trci spoje vise klasa. Npr. ovaj Audi (2.7 biturbo) vozi klasu H15 i ja koji vozim N3 nemam nikakve potrebe da se nesto sa njim guram po stazi jer se odvojeno bodujemo. Ili na onoj kisnoj trci, svi ispred mene osim narandzastog Civica su iz visih klasa.
A narandzasti Civic je iz Hrvatske i ne boduje se za RS i BiH sampionat, koji su meni najbitniji, tako da nisam imao potrebu ni njega nesto da pitiscem. Momak je visegodisnji sampion Hrvatske i vise me zanimalo da idem za njim i gledam kako covijek vozi jer ovo mi je ipak prva sezona. Da je ispred bio neko iz BiH naravno da bih vozio agresivnije ovako sam vise gledao da sacuvam auto kad sam i onako i ovako prvi.
 
Početnik
Sike je napisao(la):
zkuzman je napisao(la):
Super, ali auto ti nejako, bolji si po krivinama od njih, moje je misljenje da to moze jos brze da se vozi, fali ti i agresivnosti, sve u svemu vrlo dobro, cestitam. ;)

Ma buni te to sto se vozi u divizijama a to znaci da u jednoj trci spoje vise klasa. Npr. ovaj Audi (2.7 biturbo) vozi klasu H15 i ja koji vozim N3 nemam nikakve potrebe da se nesto sa njim guram po stazi jer se odvojeno bodujemo. Ili na onoj kisnoj trci, svi ispred mene osim narandzastog Civica su iz visih klasa.
A narandzasti Civic je iz Hrvatske i ne boduje se za RS i BiH sampionat, koji su meni najbitniji, tako da nisam imao potrebu ni njega nesto da pitiscem. Momak je visegodisnji sampion Hrvatske i vise me zanimalo da idem za njim i gledam kako covijek vozi jer ovo mi je ipak prva sezona. Da je ispred bio neko iz BiH naravno da bih vozio agresivnije ovako sam vise gledao da sacuvam auto kad sam i onako i ovako prvi.
E to nisam znao, druze, pardon ! Samo, zasto su vas izmjesali, sigurno vas nema dovoljno u istoj klasi ?! Ali, blago tebi i sa srecom, sve najbolje. :cool:
 
Član
jedno je kad covjek vozi svoje auto (pretpostavljam da je ovdje takav slucaj), a drugo je sto su nama u mislima svjetske trkace ekipe koje placaju auta, pa vozaca boli briga hocel slupati auto ili ne. ovako se dobro treba zamisliti koliko rizikovati, jer valja izletit iz svog dzepa

nek je tebi sa srecom i puno uspjeha u buducnosti ;)
 
svaka cast nema sta za pocetak si 10+ i vise samo nastavi tako na sledece sezone se vidimo ako budnes iso i brdo onda cemo ako bog da biti i u istoj klasi
 
Član
Hvala hvala ;)

SašaCRX je napisao(la):
koji je ovo mjenjac? ide za sve , samo naprijed, ne odustaj :)

5.84

dado...c::: je napisao(la):
svaka cast nema sta za pocetak si 10+ i vise samo nastavi tako na sledece sezone se vidimo ako budnes iso i brdo onda cemo ako bog da biti i u istoj klasi

Brdo necu voziti. Finansijski ne mogu izgurati dvije discipline.
Sta planiras kupiti ?
 
ceo sam da spremam yuga sa fiatovim motorom 1.6 i skoljkom objacanom kao u propisima sto zahtijevaju ja cu da vozim brdo a djevojka mi poligon pacemo da vidimo kako ce biti i ici. al za brdo netreba ti puno para da vozis vise para zahtjeva kruzne trke
 
Član
zkuzman je napisao(la):
Super, ali auto ti nejako, bolji si po krivinama od njih, moje je misljenje da to moze jos brze da se vozi, fali ti i agresivnosti, sve u svemu vrlo dobro, cestitam. ;)

Da mi je jedno ovakvo isto nejako auto...uh.. :D:D:D
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
ceo sam da spremam yuga sa fiatovim motorom 1.6 i skoljkom objacanom kao u propisima sto zahtijevaju ja cu da vozim brdo a djevojka mi poligon pacemo da vidimo kako ce biti i ici. al za brdo netreba ti puno para da vozis vise para zahtjeva kruzne trke

Jeste ali meni je ipak krug prioritet. Zanimljivije mi je da se trkam sa vise auta na stazi nego da vozim sam uz brdo. A uz krug da vozim jos brdo... nema sanse, finansijski.
 
Član
pregledao sam ti ove klipove ide to fino pravo.. Sad da li te zeza mijenjac ili krivina nebitno prva sezona odlicno idemo dalje. Honda je extra. Sretno dalje
 
Član
Hvala ;)

NeleX je napisao(la):
pregledao sam ti ove klipove ide to fino pravo.. Sad da li te zeza mijenjac ili krivina nebitno prva sezona odlicno idemo dalje. Honda je extra. Sretno dalje

Mjenjac, jasno se vidi i cuje. Da je u pitanju krivina ne bih ni stavljao snimak na youtube dok je ne izvjezbam. :icon_biggrin:
 
Top