Honda Civic Type R vs VW Golf R - Top Gear: Drag Races

Honda Civic Type R vs VW Golf R - Top Gear: Drag Races

EE9

Član
Naravno...a još veća prednost za GOLF-a u ovoj trci je ćelo za volanom CIVIC-a,
koji ima vrijeme reakcije i reflekse mrtvog konja....:confused:
 
nije posteno, neka ih malo stazom provozaju, ubjedjen sam da bi ga honda pojela koja haman 2x manje kosta, da barem ima golf pravi 4x4, nego neki da ga nazovem polu 4x4 koji salje snagu zadnjim tek kad proklizu prednji :D :D
njegov rival je WRX sti ili Focus RS :cool:
 
Super Moderator
sta haman 2 puta manje kosta, 3000 jeftinija? ne znam sto se palite svi koji vole odredjenu marku i ona fasuje od neke druge marke auta? sta ima veze ako je brzi? sta vama to predstavlja u zivotu? ova honda je odlican auto sigurno, al je i gol 7 R isto odlican auto htjeli vi to priznati ili ne. mozda da su probali sa 60 km/h bio bi drugaciji ishod. a to da bi ga po stazi pojela isto cisto sumnjam, to je sve u 5 deka
 
Član
realno je golf brzi al ga ovaj idiot u hondi usrao prilicno...pa samo blokadu u prvoj je drzao oko 1 sekundu haha
 
Član
Honda je svoje pokazala po raznoraznim kruznim stazama gdje je jos niko od konkurencije nije dobio, ukljucujuci i golfa r, sto kolega iznad rece, awd i dsg su ucinili svoje i to je sve sto ovaj golf moze hondi, a to je drag :D:)
 
Član
Znate kako narod kaze, Golf je Golf, a narod zna :D :D
Mozda bi Honda imala neke sanse da Golf nije bio DSG, mada i to tesko.
Da imam priliku birati, uzeo bi Golfa definitivno...
 
Honda je svoje pokazala po raznoraznim kruznim stazama gdje je jos niko od konkurencije nije dobio, ukljucujuci i golfa r, sto kolega iznad rece, awd i dsg su ucinili svoje i to je sve sto ovaj golf moze hondi, a to je drag :D:)
naravno :), jer je honda stalno prednja vuca, a ovaj pokusava da bude i zadnja i prednja u isto vrijeme, mehanicki 4x4 zakon, koja je razlika u izgledu golfa R i 2.0tdi, sve isto, nista se ne istice,a honda normalna i Type R nebo i zemlja :D:D
Porede manuelni mjenjac i mjenjac sa duplim kvacilom koji salta u mili sekundama sto je apsurd :);)
Ovo je sve zezancija, da se ne naljuti neko, oba auta su zvijeri ali je honda azdaha :p
 
YoWlOhB.png

:D
 
Top