Honda Civic Type R vs Leon Cupra 280 vs Megane RS Trophy

Honda Civic Type R vs Leon Cupra 280 vs Megane RS Trophy

Član
focus rs ce imai awd, međutim nije uobicajni vec ce imati i drift mode gdje ce se moci skoro pa koristiti i kao auto s zadnjim pogonom. Mislim da je ford krenuo u neviđenu ofanzivu autici su im sve bolji i bolji , fiesta st je mozda i najbolji hot hatch
 
Član
focus rs ce imai awd, međutim nije uobicajni vec ce imati i drift mode gdje ce se moci skoro pa koristiti i kao auto s zadnjim pogonom. Mislim da je ford krenuo u neviđenu ofanzivu autici su im sve bolji i bolji , fiesta st je mozda i najbolji hot hatch
Sve 100% tačno iako nema veze sa raspravom
 
Legend
Ne znam za rs3 golf r al nisu oni meni hot hatch jer po mojoj drfiniciji hot hatc treba iskljucivo imati samo pogon na prednje tockove! Sacekajte ljudi jos par mjeseci ode ubojica svih focus rs ;) tako da me ovaj test ne zanima
nadam se da ce ovaj moci ici i po krivinama tj da ce mu dodjeliti sposobnost motanja i skretanja ...
 
Član
Eto video sta iz zahebancije rade po stazi, pogledaj koje vjesanje ima nazad focus...
Ford focus od mk1 pa dalje ima jako dobro vjesanje, pogotovo neovisno zadnje i jako dobro lezanje, a opet stavi istog vozaca i nek odvozi ta dva auta pa pogledaj onda razliku vremena... Jer izmedju vozaca moze biti i preko 10 sekundi razlike ako je slabiji vozac iako je profi vozac i tu ima razlike izmedju vozaca...
 
Član
Ne znam auto da se takmicio u wrc i da njegova sportska edicija "ne ide u krivinu"! Focus rs samo sto do sad realno nije mogao parirati konkurentima kao meganu rs . Medutim nov focus rs ne da ide u krivine vec se ponasa kao auto na zadnji pogon pa i drift je moguc.
 
Top