Honda Civic Type R EP3

Honda Civic Type R EP3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aditas je napisao(la):
Colman je napisao(la):
AcaS je napisao(la):
Hvala svima :D Ako slucajno neode,onda ce biti malo sredjivanja ;)

Pretpostavljam po zvuku da je usis promjenjen i gljiventina pjeva, znaci trebalo bi exaust zamijeniti ali necim kvalitetnim, pa ne treba zuriti (mislim sa zamjenom, a ti nagazi naravno :cool:)

tesko da ces kod nas bilo sta ugraditi kvalitetnije od orginala... ali bi neki japstyle dobro legao na njega...

Sve se može nabaviti, ali treba vremena, zato na ovakvim kolima osim zadnjeg lonca valjalo bi odraditi i ostali dio izduva. Uostalom ima članova sa takvim kolima (čitaj: jedan) koji su to prostudirali, pa eto...
Rezime, super kola i ne zalijetati se sa svakavim aftermarket dijelovima...

EnjoY!
 
Član
Colman je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Colman je napisao(la):
AcaS je napisao(la):
Hvala svima :D Ako slucajno neode,onda ce biti malo sredjivanja ;)

Pretpostavljam po zvuku da je usis promjenjen i gljiventina pjeva, znaci trebalo bi exaust zamijeniti ali necim kvalitetnim, pa ne treba zuriti (mislim sa zamjenom, a ti nagazi naravno :cool:)

tesko da ces kod nas bilo sta ugraditi kvalitetnije od orginala... ali bi neki japstyle dobro legao na njega...

Sve se može nabaviti, ali treba vremena, zato na ovakvim kolima osim zadnjeg lonca valjalo bi odraditi i ostali dio izduva. Uostalom ima članova sa takvim kolima (čitaj: jedan) koji su to prostudirali, pa eto...
Rezime, super kola i ne zalijetati se sa svakavim aftermarket dijelovima...

EnjoY!

Dva clana brate.. a ovaj je treci... Bodna i Sike... i sad AcaS
Jedino ako ces na trke kao ovi clanovi, onda mijenjaj cijeli izduv... ovako,ovo auto je savrseno napravljeno... nema potrebe za mijenjanjem ako nije dotrajalo....
 
Član
Planirao sam nesto raditi na njoj ali trenutno nista neznam,jer imam jos neka posla pa ako bude i ona tu do pocetka sledece god onda ce se raditi nesto 100% ;)
A plan je bio i ostao da se ode do TunerC-a u SLO ,pa bi tamo bar nesto uradili. Meni je bila zelja i trebao sam sam uzeti Hondatu K-pro ali tada su pare otisle u nepovrat(A3M BL :( ) i eto..... Ali polako bice vec nesto.
Na njoj bi samo sredio izduv(nadam se komplet) ,trebalo bi zameniti i Pecukru(gljivu) posto je sada Typhon K&N ali kako sam cuo nije bas ok za toplo vreme ,sto se i oseti.
Ali trenutno se miruje,i razmislja sta i kako dalje... :D
Bice vesti,bice samo polako ;)

pozdrav

ps:Da i trke me neiteresuju bas nesto puno,da bi sada samo zbog toga radio nesto odredjeno,najvise zbog sebe,zbog neke ljubavi(sad kad bi devojka videla ovo bilo bi BUUM :D )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top