Honda Civic kupovina-savjet potreban

Honda Civic kupovina-savjet potreban

Ovako narode ...Honda je Bože sačuvaj , mislim na unutrašnjost , nije čisto , al' lako je to , na dubinsko čišćenje i ćao...Nebo se mora mijenjati pod hitno , ne znam šta joj je radio ali svo izderano ... Bočno staklo i šiber da se mijenjaju...Motor u perfektnom stanju , ide k'o lampa , ne troši ,i pali k'o mina...Zrelo za farbanja, ali može se voziti i ovako .. Moraju se zaštititi blatobrani ..15-ke alu felge, nove zadnje gume ..Sportska sjedišta od CRX-a su unutra ... I ima nešto što mu lupa naprijed , da li su lafete , il' seleni , ne zna ni on.. Mogu biti ležajevi ... To se teba promjeniti takođe ....
Evo da vidite na piku , zanemarite cijenu ... Nije regana , i daje mi je za 1400 ... naravno ja ću spustiti još cijenu , jer liku treba keš , a ja ga imam... http://www.pik.ba/artikal/8487136/honda-civic/
Samo me interesuje šta mislite da li se isplati uzimati i uložiti u nju pare ?
Hvala
 
Član
druze preskupa je koliko god na tu cijenu da spusti. ona vise od 600km ne vrijedi. niti ima neki opasan motor da kazes vrijedi je uzeti zbog toga i toga. a imas uloziti solidnih para u nju
 
Član
ne znam oko cijene auta, al znam da nije neki trosak uradit dubinsko i taj krov sredit, pa i te lafete i kugle i krajnice nije ni to neki problem , mene bi ovdje najvise brinulo zadnje staklo, gdje ga naci, nisam bas vidjao ove honde po odpadu al sve se nađe ,
znači jednu hiljadu trebaš dat da budeš na cesti pa ti skontaj hocel te puno izać
 
Aha , ma tako sam i razmišljao da se ne isplati uzimati ... Ja mu mislio reći max 800 KM , jer ne vrijedi marke više ... Puno imam uložiti u nju , tako da ništa od nje ... Potraga za drugom Hondom se nastavlja .. :D
Hvala momci
 
Član
kolega lauda ;) je upravu nevredi ona tih para,koliko god da spustis preskupa je ima dosta ulaganja vidi razmisli ne zaljeci se
 
BHT Ovisnik
na oci fina,ali zasto te novce ne ulozis u svoju francusku makinju,ako je problem potrosnja za te novce i ugradis plin i registrujes je,a i ovo bi regostrovao tako da imas novca onda kad se zbroji i oduzme za rađe na svom ako ima sta mjenjati
 
Član
Ja sam gledo ovu plavu. Motor odličan. Suh, fino radi, ništa ne kucka, ne lupka u motor nema ulaganja sigurno. A lim je druga priča, lijeva zadnja obrva protruhla, mora se isjeć i ubaciti nova, prednji desni blatobran malo ogreban, karambolka malo udarena ali ništa strašno, i pragovi bi se trebali uraditi. Unutrašnjost relativno dobra. ;)
 
na oci fina,ali zasto te novce ne ulozis u svoju francusku makinju,ako je problem potrosnja za te novce i ugradis plin i registrujes je,a i ovo bi regostrovao tako da imas novca onda kad se zbroji i oduzme za rađe na svom ako ima sta mjenjati
Znam Cole , razmišljam o tome svaki dan... Ali ja za Renoa nemam dijelova , a da ga vozim svaki dan neću moći ... A održavanje me košta k'o da je 2012 god. ... A ja nemam para za to održavanje ... A ništa od plina nema ... Bar u Renoa ne ide ... Bolje nek' ga stari ostavi sebi , a da ja uzmem nešto što mogu sređivati , i raditi oko auta , a što na Renou ne mogu ...
 
Ja sam gledo ovu plavu. Motor odličan. Suh, fino radi, ništa ne kucka, ne lupka u motor nema ulaganja sigurno. A lim je druga priča, lijeva zadnja obrva protruhla, mora se isjeć i ubaciti nova, prednji desni blatobran malo ogreban, karambolka malo udarena ali ništa strašno, i pragovi bi se trebali uraditi. Unutrašnjost relativno dobra. ;)
Aha , hvala na informaciji KenCho ... Gledaću lagano do ljeta auta , pa ako baš nešto izleti povoljno uzeću ... A sad se smiriti do ljeta , jer mi još uvijek nije potrebno auto ... I skupljati još para , pa lagano .. Šta je suđeno izletiće .. :)
 
Član
jbg dugo ti se vrtila Erolova honda tu koja je bila spremna i vrijedila para tih. motor dobar nasviran i limarija i sve i moglo se dogovarati oko svega i imao bi dobru podlogu za dalji rad
 
Top