Honda Civic ED7

Honda Civic ED7

Ne zajebavam se, i ja sam tuzan i teska srca cu se odvojit, ali izletilo je nesto jako dobro :)

abd uzmem, vi cete prvi znat :)
 
'ajde , ne mogu ni zamislit' kako će ga biti prodati .... Samo da je mušterija kako treba ... To samo ja ne volim , kad poslije tolikog truda završi kod nekog debila .. Samo zato ne volim pravi tuning , poslije uloženog vremena i truda da završi u loše ruke .. :banghead: Al' o tom po tom .... :(
Samo ti nama onda javi šta nam se sprema dalje ... Samo reci da je JDM-ovac ?? :bag:
 
Član
da vam kazem i razalostim nije u pitanju to sto mislite. znam sta je ali neka bude tajna jer mogu reci da sam djelimicno krivac zbog prodaje ove honde jer sam poslao "pogresan" link auta :)
 
Ma neka je samo Japanac !
Erolu šta dođe pod ruke , kako smo već svi vidjeli , napraviće ponovo senzaciju !
 
Jos je kod mene, al je dogovorena vec, ode za 10ak dana kod mog jarana i glavnog majstora, Adela iz Pasaca, kod Tuzle. Zao mi je jbg, al drago jer nastavlja karijeru kao race car :) oce cojek da je slaze za 402, plus mocu je provozat kad god dodjem kod njega.
 
Fala drug, jbg dosego ssm neki vrhunac izgleda, mislim uvijek ima mjesta za bolje, al dalje je svaki apgrejd kosto ko djavo, a nije mi se visdalo uvaljivat ogromne svote u to auto. Bilo je vrijeme za nesto novo i uzeo savrsenog nasjednika Hondi, prezadovoljsn sam, a i Hondice opet ide u dobre ruke i to je najbitnije :)
 
Odee Hondaaa ... 'de mi reci gdje su završile felge sa Civic-a ?
Msm jesu li u BIH ostale ili su otišle van granice ?
 
Top