Honda Civic ED6

Honda Civic ED6

Član
Auto izgleda predivno. Jedino mi onaj menjac onoliki bode oci, ali Boze moj, nema savrsenog auta :D Samo ga spusti i nista vise, ponovo kazem, predobar je, bas mi se svidja...
 
Član
Svidja se i meni"! :D Extra! Kolege su rekle sve u prethodnim postovima! Tvoje je samo da to sve odradis i da nam postavis slike! Nek' je sa srecom! ;)
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Auto izgleda predivno. Jedino mi onaj menjac onoliki bode oci, ali Boze moj, nema savrsenog auta :D Samo ga spusti i nista vise, ponovo kazem, predobar je, bas mi se svidja...

Meni koliko se cini, ono je mjenac (rucica) od type r-a... tako da je savrsena...
 
Član
Ma rucica je fabricka, bas bezveze izgleda, na njoj ucrtano 4 brzine:lol:, jedino sto stvarno jako lepo lezi u ruci. Promenicu je kada nadjem neku ok da mi se svidi, da ne bude kic i da nije kineska da se raspadne:icon_smile:
 
Član
Fabrika je majka..... stavljaj samo ono sto je za hondu predvidjeno... odnosno, Keep it Jap style... Ekstra masina..:cool:
 
Joj jest lijepo ocuvana covjece, Honda ti je toop nema sta, dosad najljepsa koju sam vidio!! Felge mi se posebno svidjaju!! Kad sam vidio obrtomjer covjece vidi se odmah da je japanac!!!! :cool: :cool: :cool:
 
Član
nece farbati branike ja mislim a i super su mu legle druze, dobre si mu gume stavio pozz;)
 
Član
Meni se bas i ne svidja kako su joj legle felge... nekako su mi preagresivne za nju..mozda ako je spustis da ce biti bolje.. Sve u svemu, super, samo bi i ja farbao branike u boju auta, a lajsne negdje zagubio...;)
 
Top