Honda Civic EC9

Honda Civic EC9

Član
Pozdrav druze hondica je fina ima tu dosta ulagaja al polako sredice se al ako mislis da je sredjujes moj ti je savjet sredjuj limariju na vrijeme jer veoma brzo propada ako pocne da pokazuje jer ovo sto je pokazalo to su sve rupe tako da navrijeme to bar saniraj da ne ide dalje pa kad mognes preprskaj je komplet :icon_smile: inace ostalo je ;) moze se ovo dobro srediti a motoric je vrh jer ide dosta dobro a malo trosi normalno ako je sve u redu a na danasnje cijene goriva svi gedaju da malo trosi zato uzivaj poozzzzzzz
 
Član
tvoja je starija od bratove... :) a gdje su lipovi za prednji branik? to je barem jeftino a promjeni dosta izgled :D
 

OmO

Član
VTEC je napisao(la):
Pozdrav druze hondica je fina ima tu dosta ulagaja al polako sredice se al ako mislis da je sredjujes moj ti je savjet sredjuj limariju na vrijeme jer veoma brzo propada ako pocne da pokazuje jer ovo sto je pokazalo to su sve rupe tako da navrijeme to bar saniraj da ne ide dalje pa kad mognes preprskaj je komplet :icon_smile: inace ostalo je ;) moze se ovo dobro srediti a motoric je vrh jer ide dosta dobro a malo trosi normalno ako je sve u redu a na danasnje cijene goriva svi gedaju da malo trosi zato uzivaj poozzzzzzz

Ma do sad sam je mogao ospricati i srediti limariju, dao sam samo 300KM na lonac i na cijevi. Ali eto sad idem na limariju i to mi je samo u glavi. Hvala, pozz.

SašaCRX je napisao(la):
tvoja je starija od bratove... :) a gdje su lipovi za prednji branik? to je barem jeftino a promjeni dosta izgled :D

A lip za prednji branik mi stoji u kuci, malo sam se zafrkao jer sam mislio da mi moze na Hondu, lip je od ibize i kad stavim na branik fali nekih 20cm na sredini pa cu tu staviti plastiku, zalemiti, iskitovati i ospricati.. Nadam se da ce lijepo ispasti :D
 

OmO

Član
SašaCRX je napisao(la):
joj al komplikujes :) prodas taj ibicin lip za 50km i kupis nov vr6 za 20 i cao :)

Stavio sam na pik, nece ga niko :lol: A trazio sam vr6 i nasao od nekog lika nov i on mi trebao poslati, i uglavnom nikad nije ni dosao, sreca pa ga nisam platio unaprijed..

Zaboravio sam reci da su danas uzete nove krajnice i novi diskovi :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
Nek ste vi braca stavili "type R" crvene znakove naprijed, to je bitno :D

Dobro je, nek si je predstavio, a puno si dao vala na lonac i cijevi, nisam znao da se o toliko cifri radilo.

Nego, ja kazem jebes limariju, de ti malo patosa, ovo je tuzno i meni srceparajuce gledat je ovako visoku, pa Sivceva glava glat stane izmedju gume i ruba :lol:
 

OmO

Član
erol_brcak je napisao(la):
Nek ste vi braca stavili "type R" crvene znakove naprijed, to je bitno :D

Dobro je, nek si je predstavio, a puno si dao vala na lonac i cijevi, nisam znao da se o toliko cifri radilo.

Nego, ja kazem jebes limariju, de ti malo patosa, ovo je tuzno i meni srceparajuce gledat je ovako visoku, pa Sivceva glava glat stane izmedju gume i ruba :lol:

hahahahah "type R" znakove je otac radio, bilo mu izgleda dosadno pa uzeo crvene folije i iznutra ljepio, hoce i on da ucestvuje u cuniranju :D

A za patos, nemamo svi para pa da uzimamo "neke KW gewinde" :p :D
 
Ma aftermarket opruge, sto marki, ako ne, onda brusilica i cap-cap, nece ti bit nista, drug vozi godinama i ni jednog problema, jos je on gaser :)
 

OmO

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ma aftermarket opruge, sto marki, ako ne, onda brusilica i cap-cap, nece ti bit nista, drug vozi godinama i ni jednog problema, jos je on gaser :)

Ma uzet ce se oprugice, dok se uradi limarija, i ove felge sto sam uzeo prije 2 dana i to su mi izletile, nisu skupe i uzmem ih.. ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
pa Sivceva glava glat stane izmedju gume i ruba :lol:

Hugo...ne prozivaj kad nisam tu ! Ho's da ti izgrebem auto ? ;)


Omare, bit ce nesto od njih, sad ce brat doc a ?! :lol:

Samo polako...

Sto se tice izduva, 300KM je izgleda univerzalana cijena...znam da sam se raspitivo kod nas u Brckom, 30KM gore dole...Moram i ja kod sebe isto uradit, sve izmijenjat od grane do zadnjeg lonca. Sve je isprzeno.

Tu koroziju rijesi pusti Erola i njegove price o spustanju, svakako se ne bi mogao popet u dvoriste, visok ti je onaj trotoar.
 

OmO

Član
zovite_sivac je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
pa Sivceva glava glat stane izmedju gume i ruba :lol:

Hugo...ne prozivaj kad nisam tu ! Ho's da ti izgrebem auto ? ;)


Omare, bit ce nesto od njih, sad ce brat doc a ?! :lol:

Samo polako...

Sto se tice izduva, 300KM je izgleda univerzalana cijena...znam da sam se raspitivo kod nas u Brckom, 30KM gore dole...Moram i ja kod sebe isto uradit, sve izmijenjat od grane do zadnjeg lonca. Sve je isprzeno.

Tu koroziju rijesi pusti Erola i njegove price o spustanju, svakako se ne bi mogao popet u dvoriste, visok ti je onaj trotoar.

Ja sam platio 300 sa jap style loncem, a sve cijevi sa srednjim loncem su bile 170KM. A upravu si za trotoar kod kuce, i kad stavim lip ja mislim da ce zapet malo. ;)
 
Član
De matereti izganjajte kakvu donaciju da vam asfaltiraju onaj put od kruznog do mosta, tamo prema stanici...slalom moram vozit onuda kad hocu proci ! Ako spustis auto, cekic i stemaj trotoar, eventualno cuvaj sa strane neke daske da se mozes popet ! :lol:
 

OmO

Član
zovite_sivac je napisao(la):
De matereti izganjajte kakvu donaciju da vam asfaltiraju onaj put od kruznog do mosta, tamo prema stanici...slalom moram vozit onuda kad hocu proci ! Ako spustis auto, cekic i stemaj trotoar, eventualno cuvaj sa strane neke daske da se mozes popet ! :lol:

Ma bitno je da se gradi trece panonsko jezero, a sto su putevi ko k*ta to nije bitno ;)

:icon_exclaim:
 
Top