Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

cool je, nema sta, mada i ja se slazem da bi ti neki pro rajter to bolje odradio, sa vise detalja i manje fat cap-a :)

al Hondica odlicno izgleda, cak i ovaj crni prednji dio se odlicno uklapa, bas cu da je zagledam u Osijeku sad za vikend ;)
 
Član
bogami cu te morati razocarati sto se tice Osjeka...oduzeta mi vozacka na mjesec dana tako da ...
 
Legend
ooo druze hondica je predobra , ove motore je milina gledati , da ti je jos ubacitit inox izduvnu , cini mi se da je ona zuta u gradisci imala ??

sta ces za felge ?

da ... i da te upitam , jesi negdje kupovao cijev od filtera do usisne ili si to vec imao ...
 
Član
enesss je napisao(la):
ooo druze hondica je predobra , ove motore je milina gledati , da ti je jos ubacitit inox izduvnu , cini mi se da je ona zuta u gradisci imala ??

sta ces za felge ?

da ... i da te upitam , jesi negdje kupovao cijev od filtera do usisne ili si to vec imao ...

imala je ali je preko izduvne isla ona orginalna zastitas pa se nije vidjela uopste izduvna ;)
a za feluge...jbg necu svasta da stavim trazim nesto bas u Japanskom fazonu (JDM) i to ;)...nasao sam nesto na piku onako nisu lose,na fazon su erolovih 15-ke pa vidjecu...
a sto se tice usisa to smo ja i moj majstor sto radi rosvrajne ograde napravili,znaci home made :D

erol_brcak je napisao(la):
eii jebemu, pa sto ne odgodis predaju vozacke za poslije Osijeka, moze se to

a jbg brate vec sam je predao tako da...ima vremena vidjecemo se na nekom druzenju ili na CRTI ;);)
 
Član
Jedna malaa' novost !!!!
Kupljene OPASNE feluge....mislim da vecina vas nikad nije vidjela niti cula za tu marku...
samo cu reci GOTTI 15-ke 7J et25..
bice drkanja....:srednjak::srednjak::srednjak::srednjak:



u pitanju su iste feluge samo sa manjim falcom...i srce je malo vise izbaceno....
ja se pravo izgotivio
:yess::yess::yess::yess::yess::yess::yess:
 
Mislis da vecina nas nikada nije vidjela niti cula za tu marku, jer su to aman neke felge a mi glupi i zivimo u nekim zabitima? Internet postoji vec dugo dugo godina, kao i E-bay..NHF ali nidje veze izjava..
 
Član
San svakog hondasa! Bas JDM. Pregledao sam temu, nek je sretno s radovima ! Zavidim ti drug...
 
Cuj nismo culi za Gotti, e moj druze... Al ajde, pored silnih BBS-ica i Borbetki o kojima se samo bruji, moze covjek pomislit da smo zatucan narod.

Odlicne felge, al kao i malte ne svaka 15ka, 7j je malo ;)
 
Top