Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Nemam kontakt,nize downtowna u centru grada kod 5+ -a imas firmu sa lijeve strane prodaju etisone i to,uz slasticarnu ;) odes i na licu mjesta ti izmjeri i bude gotovo za 10 min..
 
Član
Kod mene na selu,dam ja kolegi da izveze auto a ima malo veci prelaz a ja reko snimicu koliko je nisko kad ono phaaafff :D

HD WATCH !
 
Član
CIsto da vas sve upoznam da se auto PRODAJEEE !!!! razlog je kupovina "normalnog auta" koji ce moci i djevojka da vozi a trenutno nisam u mogucnosti da pored honde priustim sebi jos jedan auto...Posto se u Oktobru zenim i selim se van centra grada trebace mi normalno auto da ga moze i zena voziti,jer ne zeli da mi unistava auto i da ga drnda po cijeli dan...Tako da sam se idlucio na prodaju jer drugog izbora nemam...
Cijena za kesh je 5000km uz mogucnost zamjene za neki manji normalan autic,npr: twingo,punto,clio,golf 3 tdi,...uz doplatu a cijena u zamjenu je onda 6000km.
Link sa slikama cu da postavim sa pika,a koga vise zanima nek pregleda cijelu temu !
Molim da ako ima zainteresovanih jave se u inbox ;)
http://v2.pik.ba/artikal/13145749/honda-civic-eg5/
 
Član
Eee jbg. Trebo si mozda pocet planirat novo auto ranije, pa ustedit nekih para, a civic ostavit kakav je vise ne investirati i onda ga garazirati :) Kako god sretno
 
Član
U rikverc :D pod uglom od 45° vjerovatno :D Inace, ovaj put sam vidio tvoje auto u BL i izgleda bolesno dobro.... :) Sve pohvale :cool:
 
Član
Ma nerviraju me ovi tockovi,nisam zadovoljan sa njima nikako,moram ganjati promjenu pod hitno !!!!..
Uglavnom tako nekako sam se poopeo na trotoar ;) i hvala na pohvalama
 
Član
I dalje nezadovoljan sa tockovima,ali za sad opet novi set ;)
u pitanju su MSW Wheels 7J 15" et26..Polirani rubovi,ravne kao metak !!!

090820141223.jpg 090820141225.jpg 090820141227.jpg 090820141230.jpg 090820141231.jpg 090820141242.jpg

NARAVNO FELUGE SE PRODAJU,SA GUMAMA CIJENA BI BILA 400KM,BEZ GUMA 250 ;)
 
Top