Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
Video sam te juce oko 2 na Banjici, ne znam da li si ti mene, honda izgleda onako...


































...PERVERZNO!!!:icon_biggrin:

hahah, gdje na banjici? ja sam se ladno danas istripov'o da sam te vidjeo kod sajma, boga mi :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Nisam bio kod sajma, tek sutra cu :) Na banjici kod okretnice tramvaja, ti si isao iz pravca Jajinaca cini mi se, a ja ka trznom centru, svirnuo sam ali kasno ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

e jbg, danas cacak table iza mene, kao tvoj, sivi auto, ne znam odkud mi, ali eto pomislih da si ti :icon_biggrin:
naravno da si kasno svirao, jer tebi treba oko sekundu da rukom dodjes do sredine volane i pritisnes sirenu, a meni manje od sekunde da proletim :D
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
e jbg, danas cacak table iza mene, kao tvoj, sivi auto, ne znam odkud mi, ali eto pomislih da si ti :icon_biggrin:
naravno da si kasno svirao, jer tebi treba oko sekundu da rukom dodjes do sredine volane i pritisnes sirenu, a meni manje od sekunde da proletim :D
:lol:;)
Navikao sam na citroenu na onu sirenu na palici za zmigavce...
Ma i da sam svirnuo na vreme ne bi me cuo, nesto mi sirena riknula cuje se kao na jugu, sledeci put blicam :)
 
Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
e jbg, danas cacak table iza mene, kao tvoj, sivi auto, ne znam odkud mi, ali eto pomislih da si ti :icon_biggrin:
naravno da si kasno svirao, jer tebi treba oko sekundu da rukom dodjes do sredine volane i pritisnes sirenu, a meni manje od sekunde da proletim :D
:lol:;)
Navikao sam na citroenu na onu sirenu na palici za zmigavce...
Ma i da sam svirnuo na vreme ne bi me cuo, nesto mi sirena riknula cuje se kao na jugu, sledeci put blicam :)

A i da sviraš, džaba ti kad konji non stop sviraju na sve strane.:icon_mad:

Da li sam ja jedini vozač što u BG-u nije nikad koristio sirenu, a bar 100k po gradu napravio?:icon_confused:
 
Član
RE: Civic Coupe



Uploaded with ImageShack.us

OggyBoy je napisao(la):
dellas je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
e jbg, danas cacak table iza mene, kao tvoj, sivi auto, ne znam odkud mi, ali eto pomislih da si ti :icon_biggrin:
naravno da si kasno svirao, jer tebi treba oko sekundu da rukom dodjes do sredine volane i pritisnes sirenu, a meni manje od sekunde da proletim :D
:lol:;)
Navikao sam na citroenu na onu sirenu na palici za zmigavce...
Ma i da sam svirnuo na vreme ne bi me cuo, nesto mi sirena riknula cuje se kao na jugu, sledeci put blicam :)

A i da sviraš, džaba ti kad konji non stop sviraju na sve strane.:icon_mad:

Da li sam ja jedini vozač što u BG-u nije nikad koristio sirenu, a bar 100k po gradu napravio?:icon_confused:

ni ja ne sviram, to me bas nervira, zuto se i ne upali, oni odmah na sirenu :S



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
ni ja ne sviram, to me bas nervira, zuto se i ne upali, oni odmah na sirenu :S

Nemoguće me je iznervirati, ali bila su 3 izuzetka da sam momentalno povukao ručnu i izletio napolje sa "alatom priručnim".:icon_mad:

:icon_exclaim:

Dobar ti ovaj krš.:D
 
Član
RE: Civic Coupe

Joj ja pizdim od tih "sviraca" :icon_mad: Ali sam provalio u cemu je stvar, dok sam imao ČA table svirali su bukvalno i na crvenom, jedva cekaju, a bolji sam vozač od 99% tih debila, od kad sam prešao na BG retko sviraju, i tebi zbog BiH sviraju misleći da si neki slepac, to je standardno:icon_mad: :icon_exclaim:

Daj nađi neki dobar aparat, ne uspevaš da preneseš utisak o autu ovde, jedno 16 puta bolje izgleda uživo:cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

OggyBoy je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
ni ja ne sviram, to me bas nervira, zuto se i ne upali, oni odmah na sirenu :S

Nemoguće me je iznervirati, ali bila su 3 izuzetka da sam momentalno povukao ručnu i izletio napolje sa "alatom priručnim".:icon_mad:

:icon_exclaim:

Dobar ti ovaj krš.:D

meni kad svirne, ja namjerno jos sporije, da kazu: "glupi bosanac" :D
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
meni kad svirne, ja namjerno jos sporije, da kazu: "glupi bosanac" :D

Ajde da ima razlog pa i nekako, već u 99.9% slučajeva bez ikakvog povoda, još legne na nju pa ne zna da sjaši!:icon_mad:

Aj' sad fino objašnjavaj sve o ovom plavom autiću, kad si ga postavio, sad pričaj!:icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe

OggyBoy je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
meni kad svirne, ja namjerno jos sporije, da kazu: "glupi bosanac" :D

Ajde da ima razlog pa i nekako, već u 99.9% slučajeva bez ikakvog povoda, još legne na nju pa ne zna da sjaši!:icon_mad:

Aj' sad fino objašnjavaj sve o ovom plavom autiću, kad si ga postavio, sad pričaj!:icon_biggrin:

hahah nista posebno, 2004 godiste cini mi se, 200kW motorcic 2.0 turbo, zanimljiv raspored motornog prostora, nigdje glave motora, ne vidi se, odmah ispod haube je interkuler, koji moze da se hladi vodom ili nekim sredstvom, ima one prskalice kao za vjetrobranska stakla (jako zanimljivo) :D launch-control na prekidac, brembo kocnice, felne farbane u crno, sta znam, sjedista STi, svidja mi se sto na vratima, i prednjim i zadnjim, odnosno staklima na vratima, nema okvira oko stakala... muzika 2din dvd pionirce, muzika otkida, bas je uradjena, a zvuk, zvuk :icon_eek: samo treba dozvjeti :icon_biggrin: u saobracajnoj je 200kW eto + chipovan je... :D
 
Top