Honda Civic 2000 god. - Hatchback

Honda Civic 2000 god. - Hatchback

Pozdrav. Red je da i ja predstavim svoje auto.. Vozilica je Honda Civic 2000 godiste. Motor je 1.4. sa 90 konjskih snaga. U moje ruke dosao je sa 91 000 km, a do sada smo presli oko 101 000 km. Sve u svemu zahvalan auto.

Auto sam dobio sa felgama Aullet, 14 cola. Felge su na prodaju sa ljetnim gumama Sportiva Z60. felge i gume u odlicnom stanju.

Na autu je do sada stavljeno:

- Prednji branik sa maglenkama
- maska bez znaka
- Zastita za haubu
- xenoni 6000 celvina
- rasvjeta u kabini i gepeku led
- rasvjeta tablica led
- bijeli bocni zmigavci
- auspuh

Photo1426.jpg

Photo1332.jpg

Photo1330.jpg

Photo1327.jpg

Photo1337.jpg

Photo1362.jpg
 
Nekad pred zimsku sezonu na auto stavljene zimske gume i celicne felgice. Naprijed Continental, nazad Coper gume. Sve u svemu jako fine gume.

Takodjer kupio sam neke univerzalne ratkape, cisto da sacuvam celicare od previse snijega i soli...

Photo1489.jpg

Photo1523.jpg
 
Član
Ovo auto sam par puta vidio u Visokom!? Ako je to taj onda je uzivo jos ljepsi, barem meni! Svidja mi se auto! I samo mi reci adresu gdje mogu da ga pronadjem da ga mogu ukrasti!? :D
 
Član
Jako fina Honda. Upratio sam te na HCS, znam da imate stari, brat i ti Honde i to je jako lijepa informacija. Dobrodosao na forum i ovdje, ispod mog posta imas link nase fb stranice, inace smo vecinom Hondasi pa nas uprati. Okupljamo se cesto. Sve najbolje u daljem radu i da je dovedes do savrsenstva :)
 
a gdje se okupljate? nekad su mi stigle neke slike od jednog lika sa jednog okupljanja. bilo jedno 6 iili 8 hondi. bilo neko okupljanje kod interexa
 
Član
Da, da. To sam ja organizovao u Interexu u 7. mjesecu. Bude obavjestenje i na stranici i na forumu. Trenutno okupljanja nema ali spremamo nesto za proljece. Dosta ekipe nije tu nazalost...
 
Eee napokon da je vidim :D
Joj drug , pa ona je k'o nova jbt :eek:
Svaka čast , znaš već šta mislim , ne trebam pisati , i nadam se uskorom viđenju na kakvu kaficu. :)
 
Član
Ne, ne. Ja sam jos u potrazi. A ne znam da ima ikakav EG coupe osim jednog koji se skoro prodao u Kalesiji i bio je zeleni. EK ih ima par...
 
bio je jedan plavi tj tirkizno zeleni ili tako nekako.... on je dobar bio pravo;) A EK ima samo jedan da valja iz BL. U njemu je B16A2 motor. nazalost slika tog coupea je u mraku pa se ne vidi sve najbolje. o tom autu bi mogli reci ovi banjalucani sa foruma....
 
Top