Honda Civic 2.0i Type-R

Honda Civic 2.0i Type-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
jako dobar auto
meni omiljeni iz honde !
sretno drug sa popravkom

koliko vidim, "podletio je pod nesto visoko" tako da steta izgleda veca nego sto jeste..

izvjestavaj nas kako napredujes !
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Jedna je ovakva bila na race u mostaru samo neznam jeli ova malo stari covjek je vozo?! Sve u svemu extra auto za te novce svidja mi se opasno pozz i puno srece!! ;)

Ma to je onaj Sike starkelja s onom sivom :lol:
 
sto se tice limarije ,nije problem odraditi,jeli mu osim limarije jos nesto osteceno,i kako ces rijesiti zracne jastuke,kolko je njihova zamjena,inace fin autic sretno u popravci i informisi nas slikama ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
sto se tice limarije ,nije problem odraditi,jeli mu osim limarije jos nesto osteceno,i kako ces rijesiti zracne jastuke,kolko je njihova zamjena,inace fin autic sretno u popravci i informisi nas slikama ;)

samo limarij otisla,nista vise. sto se tice zracnih jastuka oni se skidaju,jer ce se pravit trkaca varijanta od nje. sutra jos slika kad dodje
 
Član
cinimi se da sam u utorak sretio ovo auto negdje izmedju zvornika i sokolca voze ga na labudici ,odlicna masina sretno u radovima! ;)
 
BHT Ovisnik
pa ako je samo limarija otisla to je bas prejeftino,mislim da se takve krecu 15000€ manje vise
 
Bodna je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
sto se tice limarije ,nije problem odraditi,jeli mu osim limarije jos nesto osteceno,i kako ces rijesiti zracne jastuke,kolko je njihova zamjena,inace fin autic sretno u popravci i informisi nas slikama ;)

samo limarij otisla,nista vise. sto se tice zracnih jastuka oni se skidaju,jer ce se pravit trkaca varijanta od nje. sutra jos slika kad dodje

odlicno care sretno :cool:
 
Administrator
fina hondica :icon_biggrin: nek je sa srecom:icon_biggrin: ne izgleda da ima puno stete :icon_biggrin:
 
Super Moderator
e ovo je vec nesto :cool:
drug nek je sa srecom extra autic ;)

jedino sto mi se ne svidja je ovaj auspuh na njoj.. treba neki ljepsi stavit a nadam se da hoces :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top