Honda Civic 1.6, 2004. god

Honda Civic 1.6, 2004. god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hocu da kupim Hondu Civic 1.6, 2004. god, pa me zanima iskustvo i misljenje drugih.
Honda je iz Svicarske i bio je 4 god. pod garancijom, normalno servis u ovlastenom servisu.
Inace presla je 117.000 km i radjen je redovni servis na 90.000 km.
Ovaj model je izasao 2001. i glavna mana mu je bila letva volana, ali su je ubrzo svima zamjenili pod garancijom jer je bila neka tvornicka greska.
E sad ova je 2004. god. i ovaj covjek u Svic. nije mijenjao letvu volana, mislim na servis na 90.000 km.
 
Član
Gdje si bio kad sam ja prodavao svoju ccc...

Koliko para trazi ciko iz svice i jel to ona crvena iz oglasa..?

Ovako, pretpostavljam da je nakon te prve serije iz 2001. god su mijenjali neke stvari.. jer moj nema nikakvih problema sa letvom volana.. a presao je ispod 100000km.
Zaviri malo u moju garazu pa ces vidjeti... Pretpostavljam da je to onaj 1,6 16V vtec 81kW/110KS..... i super je auto...;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Gdje si bio kad sam ja prodavao svoju ccc...

Koliko para trazi ciko iz svice i jel to ona crvena iz oglasa..?

Ovako, pretpostavljam da je nakon te prve serije iz 2001. god su mijenjali neke stvari.. jer moj nema nikakvih problema sa letvom volana.. a presao je ispod 100000km.
Zaviri malo u moju garazu pa ces vidjeti... Pretpostavljam da je to onaj 1,6 16V vtec 81kW/110KS..... i super je auto...;)

A vidio sam da si je prodavao, ali izgleda da sam malo zakasnio.
Nije mi jos rekao cijenu, jer ne zna tacno koliko ce ga carina izaci.
Da ta je Honda Civic 1.6 81kW/110KS.
 
Član
Kako god da se odlucis.. nemoj niposto uzimati EP1, tj. 1,4 motor.. jer to je fula zesca... no vtec, no fun...;)
 
Član
Pa gjde si ti bio prije mjesec dana!? Sad bi mi u garazi gledali NSX! :icon_evil: Sretno sa kupovinom, lijep izbor! ;)
 
Član
ako imas priliku da kupis trazi v-tec ili type R sve ostalo ce ti biti slabo bar ja tako mislim sretno u kupovini
 
Član
Ma nije mi toliko bitan snazan motor, koliko mi je vazna kvaliteta samog auta (mislim na odrzavanje).
Inace nisam ni ja za 1.4, ali nije mi vazno da li je Type-R i ima li Vtec
 
Član
Svakako preporucujem Aditas-ov EP2, sigurno je jako dobro za te novce za koje ga on daje, vozio sam se u njem sve 5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top