HONDA Civic 1.4i LS (2001.) EP1

HONDA Civic 1.4i LS (2001.) EP1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
Hvala svima (da vas ne nabrajam redom!) na željama a što se tiče farbe i "nijansi", maloprije sam se čuo s vidovitom Džemilom, bacala je kašike, gledala slike i....ništa! :D
Kaže Džemila...da dok auto ne vidi uživo, ne misli da glumi "virtuelnog limara i lakirera", pa joj time svaka priča i nagađanje oko toga postaje suvišna i nepotrebna...:D

Link za test i tehničke podatke:

http://www.autoservis.hr/index.php/rabljenic/1989
 
Član
honda je prelijepa stvarno,vidio sam je na piku,znaci ti si je pokupio. cini mi se da je bivsi vlasnik bio perfekcionista :) svaka cast na izboru :cool:
 

EE9

Član
Hvala na komentarima! ;-) Da, to je ta:

http://www.pik.ba/artikal/3254500/honda-civic-1-4i-2001-godiste-2-ruka-uredna-servisna-knjizica/

Obzirom da su prethodni vlasnici u oba slučaja bile žene, trebaće "razraditi" motor jer čisto sumnjam da se ikad i "zavrtio" do blokade! :D
To je, nazovimo pozitivna strana a negativna je, zna se...tipično "ženski"...sitne ogrebotine i udubljenja, zbog čega su i farbana oba branika a trebalo bi malo popraviti "očešanu" zadnju desnu obrvu i dvije ogrebane felge! :D
To su sve sitnice i meni manje bitne stvari, pogotovo kad se vidi kako je odlično mehaničko i funkcionalno stanje!
 
Član
Ma hajd nije to nista, moja stara honda imala probusen tepih od štikli. :)

Nego, odlican primjerak, dosta ocuvan. Nek je sa srecom.. ;)
 

7OZ

Član
druže puno pređenih kilometara ti zelim, i da je sredis onako kako si ti zamislio, moze se fino srediti :cool:
 

EE9

Član
@Aditas:
Uhhhh....baš je zeznuto to s probušenim tepihom! :D
Hvala na željama! :cool:

@7OZ:
Hvala prijatelju, tebi također isto želim a za "sređivanje"...otom-potom! :cool:
 

EE9

Član
Što jest' - jest'! :D U zadnjih 7 mjeseci 4 "komada": EE9, BB6, ED2 i EP1, s tim što je realno gledajući, od svih navedenih, EP1 ipak najidealnija za moje potrebe!
A sreće treba svakom autu, pa čak i kad je HONDA u pitanju :D...i u svakom slučaju hvala ti na tome! :cool:
 
Član
danas vidio...probao... auto me odusevio, na semaforu sam cak pomislio da se ugazio koliko tiho i neprimjetno radi (u odnosu na moju) kao da je ugasena.. vrata izgledaju samo na slici, a uzivo je sve ok... auto je stvarno kao novo... jos jednom nek je sa srecom..;)
 

EE9

Član
"Zakasnio" sam za 2km! :D

22259084.jpg
 

EE9

Član
Konačno, dva mjeseca nakon kupovine EP1, da se testira potrošnja goriva na otvorenom!
Vrućine kakve jesu zadnjih dana, znači non-stop s upaljenom klimom (jedino se isključivala kod preticanja! :D),
prilično opterećeno vozilo (pun gepek, dječije stolice), stajanje u gužvama, itd.
Rezultat: sa 47,5 litara pređeno 722km tj. potrošnja u prosjeku je 6,57 lit./100km. Nije loše! :D

raunzagorivo.jpg
 

EE9

Član
@OggyBoy:

Moram priznati da me je iznenadila ovako mala potrošnja, očekivao sam najmanje litar više! :D
 
Član
EE9 je napisao(la):
@OggyBoy:

Moram priznati da me je iznenadila ovako mala potrošnja, očekivao sam najmanje litar više! :D

Nema šta da te iznenadi, samo da je malo jača, bio bi litar manje, ako ne i više. Nije isto voziti benzinca sa tehnikom prije 30 god. i modernog benzinca, ja sam se uvjerio, izgleda i ti.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top