Honda CBR 600 f4i

Honda CBR 600 f4i

BHT Ovisnik
S yamahom smo zavrsili, imao sam prometnu, popravljena, kolega je kupio, a mi smo presli na hondu cbr 600 f4i.




Detalje o yamahi imate u temi:
https://bhtuning.com/threads/yamaha-yzf-thundercat-600.100753/page-3#post-1420079


Honda je 2005g, 24000 presla, nove gume, reg do 7mj iduce godine. Cijeli put po nju u V. Kladusu je posao naopako. Majstor mi radio na kombiju common rail pumpu i hladnjak nije dobro stavio, spane na jednoj strani, pukne crijevo od vode bla bla, i umjesto da u 21h budem vec kuci,tada sam tek gore stigao. Ali cim sam je vidio u garazi rekao sam to je to :D



Usput sam i spavao s njom hahaah






















 
Super Moderator
Nek je sa srecom i da se navozas bez kvarova i padova. Dobro si proso sa yamahom bez nekih ozbiljnih povreda
 
Naj radije bi ti rekao pamet u glavu, ali posto vozis sportaka, nema smisla.
Zato sam ja svog Ninju prodao.
Ali tebi zelim srecu bez pada!
 
BHT Ovisnik
@allroad hvala, nadam se da ce biti dalje ok, imaju koji su pali i koji će pasti. ja sam eto pao,valjda je to to haha :D
@HansMuster Hvala, ovo je opet malo umjerenije, sport tourer. Nije čisti sportak, mekši je,udobniji, malo slabiji :D
 
Član
I kako napreduje momcino ? :facepalm:

E jesi idol hahha Ne prisjedaj mu na muku :D
A ti buraz batali te motore dok je jos glava citava. Razumijem ja i ljubav i zivotni stil i sve to sto ide uz motore, ali niti su nam ceste za motora, niti nam je saobracajna kultura za motora.. Ne znam jesi li vjernik, ali ovo su ti kvalitetna dva znaka od nekog gore iznad da ne trazis guzici cepa. Brz oporavak ;)
 
BHT Ovisnik
To je taj :D



I sat ipo prije slika s mora


Vjernik sam, zato sam i prosao bez ozlijeda, tj bez lomova,samo manji udar... Semafori ne rade, dedo već zauzeo nasu desnu traku jer se ukljucivao. Ja drzao razmak za autima ispred u desnoj treci nekih 20-30m, idemo klasika 40-50km/h svi. Vidim dedu da stoji logicno, jer mi svi vozimo lijevom trakom. Kad je auto ispred mene proslo dedo samo gas i popriječi mi traku i zakoči jer se nije mogao ukljuciti, sto je logicno jer idu auta iz suprotnog smijera. Ja sam samo uspio stisnuti malo kocnice i pokusao izbjeći, ali nedovoljno vremena i mjesta te ga punim udarim... pao na auto,s auta na asfalt. Ustao se, sve super, ziv zdrav,sabrao se, sretan dobro proslo. Nakon kojeg minuta vade dedu iz auta i on dolazi i pametuje da sam ja kriv, i to par puta. Nekako sam se uspio sabrati da ga ne odležim u zatvoru. Dosla policija, jasno sve kao dan, ima i nadzorna kamera... Uglavnom mnogo gorre nego se čini. Bočne plastike zdrave jer sam tijelom primio udarac umjesto motora, al imao svu opremu na sebi. Razbijena prednja plastika,farovi i mislim trokut volana kriv. Ostalo sve ok.
Dalje cu vidjeti kako i sta da činim ... :)
 
Član
Ma dobro je, nije ti nista, na slikama je bas lose izgledalo. Dedo ocigledno nije za volana jer ne vidi dalje od nosa ali za to je vec kriv onaj sto mu je dao da prodje ljekarski.
Nego onako realno, ja tu Hondu ne bih ni pogledao pored te tamo sive ljepotice :D
 
Ma dobro je, nije ti nista, na slikama je bas lose izgledalo. Dedo ocigledno nije za volana jer ne vidi dalje od nosa ali za to je vec kriv onaj sto mu je dao da prodje ljekarski.
Nego onako realno, ja tu Hondu ne bih ni pogledao pored te tamo sive ljepotice :D
Nemoj tako Zuro!
Nema tog Auto pokraj Motora!
Ja da se nisam razjebo i to momacki i dan danas bi vozi Motor! Takorekuci ubio sam se do jaja!
 
@CoL3 obradovat ce ti se onaj kolega sa Yamahom!
Sada ce i Hondu dobiti! :D
Jesam ti rekao pamet u glavu? Jebiga nisam!
Drago mi je sto si ziv i zdrav!
 
Član
@CoL3 obradovat ce ti se onaj kolega sa Yamahom!
Sada ce i Hondu dobiti! :D
hahahah ti majke mi nisi normalan :D

Rekoh ja gore da razumijem ljubav prema motorima i taj zivotni stil, ali nema saobracajne kulture kod nas za to. To sto se ja pomaknem malo u desnu stranu da motorista moze normalno proci izmedju dvije trake, ne znaci da svi to rade. To sto ja ne sijecem krivinu jer moze naici motorista, ne znaci da svi to rade... Ja znam da pricam u prazno i da cete vi opet raditi po svome, ali eto :D

Nema tog Auto pokraj Motora!
Kad smognem hrabrosti sjesti na motor jaci od 50ccm, javit cu ti jel' to stvarno tako :oops::D
 
Top